Jump to content
Българският форум за музиканти

Запис от Синтезатор в компютър


rossivo

Recommended Posts

Здравейте!

Имам следният проблем-купих си Ямаха ПСР-340 и искам да я свържа с компютъра MIDI - GAME PORT.Искам да попитам това възможно ли е и с какъв софтуер става?

Благодаря на всички предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам следният проблем-купих си Ямаха ПСР-340 и искам да я свържа с компютъра MIDI - GAME PORT.Искам да попитам това възможно ли е и с какъв софтуер става?

Благодаря на всички предварително!

;) РАЗБИРА СЕ чЕ Е ВЪЗМОЖНО ! ТРЯБВА ТИ МИДИ КАБЕЛ ОТ ТЕЗИ КОТО СЕ СВЪРЗВАТ ПРЕЗ ГЕЙМ ПОРТА. И ПРОГРАМА ДА РЕчЕМ : CAKEWALK или CUBASE МАЛКО НАСТРОЙКИ НА МИДИ ПОРТОВЕТЕ, ПО ЗАДЪЛБОчЕНО ПОЗНАВАНЕ НА УПОМЕНАТИТЕ ПРОГРАМИ И ТЪРПТНИЕ.УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите днес ги купих.Сега остава да намеря програмките и да ги разуча.Едно огромно: БЛАГОДАРЯ !

Ако още някой се сети да каже нещо полезно на един новобранец,ще съм ви много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е , че все пак си си купил кабелите , аз търсих миналата година ,не можах да намеря и накрая от нета изрових някаква схема , напазарувах си части и си направих кабела сам. Важното за да подкараш нещата е да настроиш в програмата която смяташ да ползваш в сетингсите - миди портовете . Аз лично ползвам Tracktion 2 , в нея слагам плъгини ВСТ и всичко върви ОК , хубавото е че накрая можеш да експортваш записаното направо на уейв и да го миксираш в разни парчета. Като плъгини ти препоръчвам - FM7 . Ако не ти е ясно за програмите и плъгините , просто прочети темите във форума . Успех

Редактирано от dedomito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега , няма да се пЛуашиш , пиши ми на скайпа dedomito1 , привечер и ще ти я пратя , тя е около 23МВ , даже имам и подготвени скрийн шотове с настройките .Или ми пиши ЛС .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за отзивчивостта и услужливостта.Щом е 23Мб ,може би по-бързо и лесно би станало,

ако програмата и обясненията ги разцепиш в три архивни файла от по 8Мб и ми ги пратиш на емейла:

 

ivobest@gmail.com

 

П.С. Понеже трафика през скайп е много бавен.Но ,ако не ти е удобно съм съгласен по всякакъв начин!

Още веднъж много ти благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.