Jump to content
Българският форум за музиканти

"fairy-tales"


Recommended Posts

:rocker: Много е добро. :thumbdown: В първата версия ми хареса, че си решил да пуснеш толкова ниски честоти.Поне на мен ми звучи по-Fairy-tales.Харесва ми като художествено решение.Само че ми се иска да са малко по-дозирани ниските...(Слушам го на монитори ямахи сас суб)Естествено това е и въпрос на вкус.

Второто си звучи ок, но я няма тази...магичност.

За свиренето както винаги няма какво да се каже освен... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Финална Версия! 4:49 min

http://nalbantov.muzikant.org/Dimi_Nalbant...-tales_2007.mp3

Enjoy! :cheers2:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@alrock

Моля провери ми последния вариант на мониторите ако имаш възможност? :punk_guitar:

http://nalbantov.muzikant.org/Dimi_Nalbant...-tales_2007.mp3

Песента е цяла и пресмесена , но пак на слушалки АКГ и колонки за ПЦ Креатив :hysterical:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@alrock

Моля провери ми последния вариант на мониторите ако имаш възможност? :rocker:

http://nalbantov.muzikant.org/Dimi_Nalbant...-tales_2007.mp3

Песента е цяла и пресмесена , но пак на слушалки АКГ и колонки за ПЦ Креатив -_-

Чух го както на ямахите така и на креативки а също и на акг слушалки(по случайност в работата ги има)...и ми хареса и на трите. :)Камбанките избиват повече на ямахите отколкото на креатив-ките, но си мисля че ако решиш да ги дръпнеш надолу ще се сбият честотно с останалото.Може би с по бързо и точно движение на панорамите за да разминат китарите...Обаче са много ефектни особено на слушалки. Ниските са супер :bravo: Китарите на ямахите звучат още по-добре. :D Ако това е револвера.. :D:D:D

 

Иначе парчето си плаче за 5.1...Може да стане още по-магично. Пробвах го на автоматични настройки през пулта но това си е микс, освен това мп3...и естествено не стана така както би могло...Колегите ми обаче бяха доста впечатлени, така че имаш поздравления както от мен, така и от тях. :):D

 

Абе, тия хора не знаят какви музиканти имаме... :D

Редактирано от alrock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее alrock!!! ;):hysterical: Мерси за отделеното време!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Радвам се ,че и на колонки става звучец :hysterical:

 

 

Той Дими и без това си е художник...Обаче и с музиката си рисува,че и разказва-това го могат само големите майстори. :hysterical:

Естествено, че ще отделя време. И аз като всички...Ако нещо ми харесва искам да дам нещо, колкото и малко да е то...за да стане...така че да ми въздейства...(Егоизъм но...) :) Другото за което ме е яд(в такива сучай) е, че не разполагам(естествено) в къщи с апаратурата, която е на работата ми за да ги направим (без пари, за идеята)5.1., но това за съжаление в момента са празни приказки...

 

Гео ти също си бас мастер. Поне от това което съм чувал във форума от теб... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.