Jump to content
Българският форум за музиканти

Boss Ds-1 или Metal Zone Mt2


Jaden

Recommended Posts

Интересно е как се чудиш между два диста,които нямат нищо общо помежду си. :rocker:

Слушах семпли на новите камиончета на Boss - доста готини!Особено тоз ML-2 Metalcore е доста сериозно стъргало,а Фендер симулациите за блус,джаз и олд скул рок са перфектни.Съмнявма се обаче да се намират в България и още повече се съмнявам да са в ценовия клас на тези дистове,които споменаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е как се чудиш между два диста,които нямат нищо общо помежду си. :rocker:

Слушах семпли на новите камиончета на Boss - доста готини!Особено тоз ML-2 Metalcore е доста сериозно стъргало,а Фендер симулациите за блус,джаз и олд скул рок са перфектни.Съмнявма се обаче да се намират в България и още повече се съмнявам да са в ценовия клас на тези дистове,които споменаваш.

 

я дай сайта с тези семпли да ги видя и аз....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно дай сайта да го чуем, че в страницата ма бос още не са му турили семпъл. Относно цената от $99-$109 препокрива тази на МТ-2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да си се обадя не на място :curse:

от квито съм слушал семпълчета на каиончета за

по тежки работи това ми харесва най много

клик

Има бутон за семплите по-долу на горната страница

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взел си е неква друга марка сигурно. :)

 

Иначе, предлагам да направим залагане, да видим кой 6е познае. Аз съм сигурен, че избора е паднал върху Металната зона .... оппа, сори, забравих да добавя 2, че иначе не е съ6тото. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.