Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой да помогне


Rossen

Recommended Posts

Днес ходих до магазина на Dynacord във Варна и от там ми казаха че не могат да ми помогнат :singer:

трябвало да се обадя в сервиза в София !!!!!!! да го пратя по киуриер и т.н.

Ако не сам искал това ми посочиха един сервиз в който можело да приемат процесора за ремонт, озовах се в един сервиз за телевизори при един пенсионер :singer: който гледаше процесора като адска машина и клатеше глава!

Категорично ми отказа!

Е сега си задавам въпроса може ли във Варна фирма като Dynacord да не осигури нито един сервиз за вече извън гаранционните продукти закупени от фирмата.

Това е България, за съжаление, доста неща могат да се случа, а не трябва!!! И за съжаление, потърпевшите сме ние потребителите!!!

 

Дано успееш, да си оправиш проблема!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:singer:

Rossen, с две думи - изпратен си в трета глуха!

Преди време един младеж от форума имаше драма с новозакупена китара от небезизвестен бг Фносител - тогава, няколко "мъдри" глави му препоръчаха да си поиграе на "направи си сам". Щото видиш ли, откъде накъде трябва да се кахърят дилърите родни с некачествената стока, която продават! Робска психика му се вика :singer:

Успех човече и имай куража да се пребориш за правата си!

Редактирано от ivp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията.

до сега бях на работа и чак сега пробвах да върна процесора към фабричните настройки

и оооооооо чудо :):happy::) оправи се

благодаря ви!!!!!!! честно казано не бих се сетил сам

поздрави на всички :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега може да отидаш при тия от Динакорд да им кажеш - да знаят за друг път как се оправя и да не се излагат като кифладжии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.