Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Имам една много голяма молба....

с едно момче решихме да излезем на един ден на таланта на медицинска академия за 2-3 песни, но сме само 2-ма китаристи, а аз сум и вокал, та много ни трябват програмирани барабани за 2-те парчетии(най-добре жив барабанист ама де го..........)

и тук иде проблема......така и не се научих да го правя....

Та моля някой ако знае как и има малко свободно време и голямо сърце, готово да помогне да ми помогне....моляяяя!

Та песничките са suffocation - funeral inception

children of bodom - everytime i die

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се заел с парчето на Съфокейшън. Ако обаче намерите миди с барабани ще ме улесните много.

 

Имам предвид да ги запиша с ДФХС, а не да ги свиря аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

olygofren, мерси. Къде ги намери?

 

liquid_death, ти как ги искаш барабаните? По-изпипани но след седмица-две или по-груби за 1-2 дена?

Освен това какво звучене горе-долу търсиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето парчето на CoB: http://www.phys.ethz.ch/~marinov/DMP/COB.mp3

 

Имайте предвид че не го знам и направо каквото излезе от миди-то, това е. Съвсем леко съм го редактирал там където има бързи последователни удари само.

 

Парчето на suffocation е на места доста различно от оригинала и ще ми отнеме малко повече време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ги в www.911tabs.com -> guitar pro и после ги експортнах на MIDI :)

 

Едит: Баси, тоя ДФХС кърти, много здрави семпли... :surprise:  Само малко ме дразни фуса, обаче като за quick-and-dirty решение направо няма грешка.

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и funeral inception: клик

 

Темпо 193. На места все още се разминава с оригинала, но надявам се не фатално.

 

По принцип е много трудно парче с 50 смени на времена и тактове. Няма да ви е лесно, но все пак успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поначало Funeral inception сме я свирили с барабаниста ми доста пъти(репетиции и концерти), даже я има и записана на едно наше демо от 2005(много лошо качество), но сега той е в варна а аз в софия а ще излизам с едни други типове(сборна формация) на сцена тук(сф) на 3-ти в маската, та за това ми трябваха....

Много благодаря още веднъж.

За жалост днес се разбра, че няма да са ми нужни за свиренето защото си намерихме барабанист.....все пак лайв е по-добре :thumbs_up:

а също се оказа, че ще трябва да направим малко по-леки неща..... :hysterical:

Така че за да оползотворя работата, ще запиша отгоре на тия барабани по едни китари и бас , и вокалки де и ще ги ъплоудна тук!

Много се извинявам че се получи така и още ведъж искам да кажа че съм страшно благодарен!!!!!Dylan_101 - ако си от сф то ела на 3-ти в маската от 8 часа и потърси ме (Марин съм), същото се отнася и за olygofren и jFog - Ще има много бири за вас!!!!!!

 

А за съфъкейшъна ето линк към кавъра от дъртото ми демо (мноо е зле) :drummer:

http://media.putfile.com/Abaddon---funeral-inceptioncover

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 3-ти баш със Dylan_101 ше чупим месир :D

но ако се засечем ше почерпиш нема кък

На Пламбето много целуфки да предадеш,знайм се, спали сме даже на едно легло,той обаче много грубо даже не си съблече рокрското яке:D

като запишеш китарите може да напрайш сефтето на подфорума с кавърите

 

:crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.