Jump to content
Българският форум за музиканти

Sabian или Paiste?


Sabian или Paiste?  

48 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

ей хлапе стиа с тез глупавите теми и въпроси т.н. . марката е без значение или почти,колкото за гъзария , модела и серията си е важна .има евтини сейбиъни има и скъпи , има евтино пайст има и скъпо, като платиш много получаваш много, като платиш малко получаваш малко и евтино тенеке :rolleyes: ай със здраве. аке си фен на марка си купувай от нея ма само горни серии ако можеш да скачаш до там . аз съм за зилджан колкото ме кефи марката , но само до там и те имат много слаби евтни модели , ма имат и А/К серии , а и си купувай тва дето теб те кефи а не което другите ги кефи.

Редактирано от kukls
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това до голяма степен е така, аз мисля, че и двете марки са добри, но аз предпочитам Пайст, щото съм свирил и с двете марки. Ма зависи от адски много неща, доста е индивидуално, начин на свирене, дори стил на свирене и пр.

И наистина, серията е много важна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей хлапе стиа с тез глупавите теми и въпроси т.н. . марката е без значение или почти,колкото за гъзария , модела и серията си е важна .има евтини сейбиъни има и скъпи , има евтино пайст има и скъпо, като платиш много получаваш много, като платиш малко получаваш малко и евтино тенеке :rolleyes: ай със здраве. аке си фен на марка си купувай от нея ма само горни серии ако можеш да скачаш до там . аз съм за зилджан колкото ме кефи марката , но само до там и те имат много слаби евтни модели , ма имат и А/К серии , а и си купувай тва дето теб те кефи а не което другите ги кефи.

Защо си хабиш думите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе пичове,това е проста анкета,гласуваш,ако искаш да споделиш казваш гласувах за...,защото.Та аз гласувах за Пайст,защото свиря с пайст и фусовете им определено ми пасват,говоря за саунд едж,а крешовете от среден клас са изключително добри за цената си :bravo:За сейбиан ще гласувам,като почнат да се вкарват сериозно и имам възможност да ги чуя и сравня :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм за Sabian твърдо......свирил съм със доста добра серия от тази марка и до сега не съм чува; по добър Hi-Hat....естествено изключвам Zildjian......:P там няма спор....те са най.......<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

аз ще се въздържа от гласуване понеже имам и от двете марки , а и не съм свирил толова на такива хубаи железа

един път свирих на един краш-райд пайст и много ме искефи ама все пак мисля че сейбиан

а бе карай да вари нали звучат добре квот ти тряа мараката ся

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аа,не,аз онзи ден спечелих чинели и фус Paiste! Велика работа(преди това бяха ръждясали гадни счупени чинели с фус,правен от рязани чинели) Вярно,наградата отиде в муз. школа,защото групата ни се води към нея и всички награди заминават там,но все пак аз ще свиря на тези чинели...Казвам ви,на старите изпочупени барабани,тея златно чинели им стоят направо...

(колко съм жалка само)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.