Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по китара в Пловдив


Recommended Posts

За мени, демек за начинаещ, който е държал китара :lol: Добър учител си търся, но няма да се занимавам професионално, нито имам особено много време - веднъж на седмица да ходя и толкова. Искам да свиря рок, джаз и такива нещица. Не е спешно нещо де, но да имам предвид ако се реша :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти помогна.От Пловдив съм и, понеже ходя на уроци, мога да ти дам някой и друг контакт.Пиши ми на :

avram_g@abv.bg

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 5 years later...

Пиша защото последния пост е от 2005-та. Въпроса ми е съшия като на колегата. Желанието ми надминава скромните ми умения, а искам и да се уграмотя с поне основната музикална теория. Всякакви контакти и отзиви ще са ми от помощ.

 

Благодаря предварително!

Редактирано от Drizztbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, майна. Не съм ходил на уроци, но колежката от бившата ми група ходеше при Светлин (май се казваше) във Филхармонията, ако се не лъжа. Виж, провери :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

ако може и на мен,но все пак няма китара още и ми трябва учител ,който там ти дава китара за урока .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Най добре първо научи кухарката и след това отивай да дрънкаш на електрическа , аз ходих 2 години на класическа и след като овладях нея,си взех първата електрическа и от там нататъка вече има достатъчно видео уроци в нета и книги които могат да ти помогнат :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте на всички, казвам се Цветан Карабов и съм китарист на група "Кофеин" от гр. Пловдив. Преподавам китара от 2 години и който иска уроци в гр. Пловдив, да ми пише на л.с. или да ми се обади на 0897/34 95 54.

Преподавам класическа и електрическа китара, но преди всичко рок и метъл. Завършил съм пловдивската академия като преподавател по китара. На сцена се изявявам от 1996 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.