Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech Rp350


shemo66

Recommended Posts

Колеги някой случайно да е пробвал този модел?Има usb и балансирани изходи,във Фактор има по обикновения модел,но мене ме интересува конкретно този,как звучи спрямо предишната серия и спрямо конкуренцията -бос и лайн сикс.Тенкю ако някой гое чул и пробвал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам и на мен звука доста ми допада (трябва да призная, че не съм имал щастието да свиря със скъпа и качествена апаратура, за да сравнявам обективно), има разнообразие на амп и спийкър симулации, в комбинация с дистърите и еквалайзера (може да се настройва честотата на срязване на средните и високи честоти) дава доста възможности за настройване на звука. Спийкър симулацията може да се включва и изключва отделно за 1/4" жаковете и XLR изходите. Не съм пробвал BOSS или Line6, така че не мога да сравнявам с тях. Предполагам, че по-скъпите модели на BOSS ще звучат по-добре.

На сайта на DigiTech има семпли, ако искаш може и аз да пробвам да запиша някой семпъл.

 

USB връзката е доста удобна - създава виртуален интерфейс за запис и възпроизвеждане - т.е. може директно да записваш през USB, както и да възпроизвеждаш звук от компа към процесора. Освен това чрез програмата X-Edit може да създаваш и редактираш пресети - хубавото е, че всички промени в програмата се отразяват веднага върху процесора и обратно.

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Фактор го има - 400лв., аз съм се нацелил в по-ниските модели от тая нова серия, така че малко повече инфо

ще дойде надобре. :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то има два други модела от тая серия - 250 и 150. 150 е без експрешън педал. Освен това по-ниските модели имат малко по-ограничен набор от звуци. Ето сравнителна таблица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.