Jump to content
Българският форум за музиканти

линкове на трите най-добри АОР - банди в света за момента


ratt

Recommended Posts

Тъй като в България списанията / отчасти и от незнание / не пишат ревюта за стила АОР , а той е доста успешен от музикална , пък и от комерсиална гледна точка , ето линковете на трите най-добри банди в света за момента , или поне в Европа , тъй като американският пазар е огромен и човек трудно би могъл да го обхване :

 

www.stagedolls.com www.gotthard.com www.badhabitvip.com / or www.arenavip.com /

 

 

Който се интересува от мелодичен рок и АОР, може да ми пише на calcio_ntv@yahoo.com

 

Явор Недев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте Europe, имат продукция и то доста успешна плюс това не спират да свирят и на живо, за разлика от Giant примерно. Не че имам нещо против Dann Huff напротив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки с вкуса си, при всички положения ни обединява едно и това е любовта към този стил! :greenball: Иначе и аз съм почитател на Europe...

 

EDIT: М/у другото чак сега обърнах внимание, че тук пише за Европейският пазар, пък Giant са си американци...

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти дам DVD на Giant ако се интересужаш, много е яко и качестжото е добро. Имаш ли "Last Of The Runaways" че без да искам го изтрих преди време а ми се слуша ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз бих добавил Street Talk, Crossfade (и двете са с Goran Edman), Frontline, Radioactive и Deacon Street Project (двете банди са на китариста Tommy Denander), проекта A.O.R., Last Autumn's Dream, Novak, Sunstorm, Skagarack, Newman, Mysterell, Ambition - поне що се отнася за европейски банди.

Редактирано от allegro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готини банди си изброил пич. ''Last Autumn's Dream'' са си направо ''Europe'' :) . Много ги бива сцандинавците за AOR. Иначе ''Ambition'' са американци. Лошото е че много трудно се намират тези имена в България, направо невъзможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове,търся под дърво и камък АОР за колата.Само това слушам на път,а този стил музика нещо не се котира много в БГ май...Ако някой може да помогне с т'ва онова ще бъда благодарен.Фен съм на Tommy Shaw,Nightranger,SHY,Survivor,Danger Danger,Y&T, et. etc. etc.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагаме веднага с каквото можем, имам доста AOR, а и аз тарся някои неща може да обменим инфо, заповядай. Skype: Kiko_europe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове,търся под дърво и камък АОР за колата.Само това слушам на път,а този стил музика нещо не се котира много в БГ май...Ако някой може да помогне с т'ва онова ще бъда благодарен.Фен съм на Tommy Shaw,Nightranger,SHY,Survivor,Danger Danger,Y&T, et. etc. etc.

 

Имам пълна дискография на Danger Danger, пиши ми лично съобщение!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове , понеже аз открих темата , също ще помагам с каквото мога и особено на всеки фанатик ще направя подарък по една бест-селекция на Готхард и Стейдж Долс , а също ще ги доведа в България през 2007 за концерт:

 

Кралят на АОР-а в България : Явор Недев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.