Jump to content
Българският форум за музиканти

искам да питам нещо


Recommended Posts

От доста време се каня да си купя барабани ямаха и даже съм решил да си взема същия модел с който свири Уекъл,та интересува ме в събота ще работи ли дръм центъра и има ли ги в наличност плюс целия сет чинели,днеска влезнах в сайта и свалих цялата инмформация с какво свири и ще се разходя да си ги взема.Ох добре че баща ми има бус,та нямам грижи с транспорта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време се каня да си купя барабани ямаха и даже съм решил да си взема същия модел с който свири Уекъл,та интересува ме в събота ще работи ли дръм центъра и има ли ги в наличност плюс целия сет чинели,днеска влезнах в сайта и свалих цялата инмформация с какво свири и ще се разходя да си ги взема.Ох добре че баща ми има бус,та нямам грижи с транспорта

 

 

 

Хах....ами тва ще е много яко,ако се сдобиеш с такъв сет,ама искам само да ти кажа че когато си поръчвах барабаните от Испания.......имаше сигничър Дейв Уекъл и цената им беше 10 000 евро.......:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам грижи с транспорта

 

Ти с транспорта нямаш проблеми,ама с парите ще имаш...Само стандартния шел сет на тва животно (Ямаха Мейпъл Къстъм)-22',12',13',16',14'(и няква стойка) струва 2.695,00 Евро!!!А чинелите са от най-скъпата серия на Сейбиан-HHX + Сигничър серията на Уекъл-Легаси-за тях сумата ще е пак от отзи порядък... Ако ги имаш тези пари-супер.Лошо няма!В Дръмцентъра е почти невъзможно да има Мейпъл Къстъм.Ако искаш същия финиш,като на Уекъл ще трябва да си го поръчаш(което ще ти коства доста) и ще трябва да почакаш.Конкретен отговор на въпроса ти-в Дръмцентър ги няма в наличност,а целия сет чинели-АБСУРД(там Сейбиан няма),а за работното време не мога да ти кажа.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.