Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech Gnx2?!


Old_Shetarhand

Recommended Posts

Ауе да попитам....Оти то'а дзвер го не'а по'ече?!Смисъл Одих у Фактор и един Пич ми каза че имат 1цата....3ката ....и 3000 което Окей Обаче даде предположение че може да са го спрели от производство.....до колко е прав човека с предположението?!Оти у сайта погледнах днес.....нищо тако'а не пише....и ф Райсинг Форсе го не'а......и ф малкия цум....Остана ми само Динакорда да проверя....днес по някое време ще скокна и там.....но не знам що при тея резултати...не ми се вярва нещо ного ного....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, МОЛЯ пиши граматически вярно (поне не на жаргон), докато прочета поста ти се озорих много ... предполагам не съм единственият!!!

Успех с диджитек търсенето!!!

Поздрави!!!

 

:) Марио :)

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей де.....човек да не покаже От къде е родом.......ц ц ц ц...:lol: е доживях и момент като говоря на диалект да не ме разбират......както би казъл великият......единственият...ИЗБРАНИЯТ Ю.Вучков "ПРОСТАААААЩИНА!!".....

Относно Дигитека......епа благодаря се пак.......явно наистина не се произвежда....... :metalist:

Редактирано от Old_Shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей де.....човек да не покаже От къде е родом.......ц ц ц ц...:P е доживях и момент като говоря на диалект да не ме разбират......както би казъл великият......единственият...ИЗБРАНИЯТ Ю.Вучков "ПРОСТАААААЩИНА!!".....

Относно Дигитека......епа благодаря се пак.......явно наистина не се произвежда....... :metalist:

Баце, аз отдавна не ти чета постовете ако са по дълги от 2 реда ^_^ Не се обиждай, ама живота е твърде кратък и без това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.