Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз съм Джако, аз съм Уутън!


Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://media.putfile.com/Nostalgiq-po-bude6teto

 

 

Това е от мен!Предварително се извинявам на създателя но не се сдържах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието е симпатично, ще пожънеш овации в нЕкои бг литературни сайтове. хареса ми 2., но е много кратичко, та не съм сигурен дали не е случайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^не, че има много общо с темата, но мисля, че искаше да каже гащи :metalist:
Е, хубава работа! А аз реших, че е искал да каже "Гагарин" (след Джако, Уутън, Батман и Зоро, какво ли друго да сложиш)?!

 

абе я включвай дистера, кви са тия лигавщини ;)

сеш'се

Сеш'сем - аз и фийдбеци правя с едно полуакустично басче (без дистер), камо ли с дистер... ама щом го пожела, идеее, идее...

 

http://media.putfile.com/Nostalgiq-po-bude6t

 

eto

 

 

Това е от мен!Предварително се извинявам на създателя но не се сдържах!

Смятах, че само аз мога да свиря така на китара! Уау! ... и как успя най-хубавата партия - на тишината, да откраднеш? Откривам некви индустриални нотки, освен да взема бормашината и да го довърша?

 

еее сега ве4е е друго нещо. да се включват и други става все по красиво :P
Включих се, отново - виж линка на края на поста ми!

 

Заглавието е симпатично, ще пожънеш овации в нЕкои бг литературни сайтове. хареса ми 2., но е много кратичко, та не съм сигурен дали не е случайно.
Темата не е за 1. и/или 2., а и съм дал разяснения по тях - прочети всичко и пак питай!

За литературните сайтове - срещан недостатък е, че такива като менЕ пишат там (ма ти верно ли не си слушал Portrait of Tracy, преработката на Amazing Grace, или пък американския химн, изпълнен с флажолети с дистър?!)...

 

Следващото е от мен и liquid_death (и аз не се сдържах!), и от мен, и нека бъде поздрав за всички почитатели на Einstürzende Neubauten...

 

Мистерията продължава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце, аз тези неща ги правя наспал се, непил и нестимулиран по никакъв начин, освен с кафе - разбираш ли? Не знам какво ще стане иначе...

 

edit:

заприличаха ми на спринцовки, а то к'во - слага се на свиреца у г----а, ама сега свирец ли ме наричаш?

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и двамата с Течния тръгвате от вас надолу, после по цариградско и прочее до 4-ти километър. Тука термометър не помага.

Добре направиха прегледите задължителни, сега ако забранят със закон и "експеременталноти искувство" ше легна доволен във таз земя.

 

И да си тапицирате стените ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да вметна че "течния" демек аз, се изучавам на 4-ти километър(уча медицина) и то там сичките са ми колеги, та да отидем до там, немаш грижи!........

Иначе и аз го записах без употреба на абсолютно никакви стимуланти, като изключим едно кисело мляко!

 

...taka li e? - a taka. - мноо яко!Можеш ли да направиш микса така че фона (демек баса ти и китарите) да се чуват малко по-силно, че петук си отивам в шумен и може и някои барабанки да вкарам, примерно :greenangel:

или аз ще ги вкарам на фона само и после ти ще го микснеш а?

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...taka li e? - a taka. - мноо яко!Можеш ли да направиш микса така че фона (демек баса ти и китарите) да се чуват малко по-силно, че петук си отивам в шумен и може и някои барабанки да вкарам, примерно :greenangel:

или аз ще ги вкарам на фона само и после ти ще го микснеш а?

 

Не запазих траковете, та просто можеш да пуснеш още една китара преди барабаните, а аз тази вечер докато се мотам из София може да си харесам някои звуци и да направя нов микс с тях, че в апартамента нямам достатъчно "инструменти"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах..Кошмарно стана...(бел. прев: много яко) :greenangel:

Ей ся аз ше врътна един трак :greenball:

ама върху първуту, че вече неа място на последното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крайно време е някой да напише песен с пръдня :) определено ще е стане хит :metalist:

 

нищо лично :)

Еми, айде включи се де :) Може и други физиологични процеси да вкараш в употреба :P Човешкото тяло може да издава най-различни интересни перкусионни звуци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.