Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли книжарници в които да се продават клавирите на известни опери?


AlFiA

Recommended Posts

Досега на едно място в нета!! видях цял клавир 338 стр и се чудя дали си струва да го разпечатвам, в случай че може да се продават някъде?

 

Виждала съм обаче само стари издания от домашен архив или пък ограничен брой ксерокс-странички в ръцете на някой.

Ако някой е виждал да се продават прилични нови издания, къде и на каква цена моля да пише.

 

Поздрави! :wacko:

Редактирано от AlFiA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, ако съм ти разбрал добре въпроса, издирваш ноти и книжки на класически парчета???

Мога да ти препоръчам книжарницата до Консерваторията, както и една малка книжарница на Български Композитор, намира се до народния театър в София, като застанеш с лице пред него, десния ръкав, тръгваш по него, там има доста ноти, на много композитори, дори не само класици .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря, тези книжарници ги знам. И още че в тази но Народния театър единичните щимове /Лунна соната примерно или както си написал "класически парчета" вървят по 5 лв.

 

Някои автори дори са се изхитрили да издават собствени учебници за студията си, и в същия вид както са ги вадили от нета и аз им ги намирам...

 

 

П.С. виж за клавирите на опери не ми беше дошло наум ;) а сега да търся далече ми е и невротично докато стигна дотам ;) затова питам дали някой от пианистите тук да знае дали в тези 2 книжарници има издания, какви са точно и на какви цени. Защото се чудя се дали си струва и колко ще ми излезе да ги вадя такъв обем от нета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.