Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted

Кеф! Голям кеф!  :)  Яко видео също, страно се вписва с текста. "Нахапано" също ме изкефи, но тази балада и аранжимента и резонира доста повече с мен.

Дай още!  :cheers:

Posted

Благодаря! Действаме и има още пооформени песни, но едно по едно :) Надявам се скоро и нещо като официален дебют /сингъл и концерт... Ще съобщя съответно.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.