Jump to content
Българският форум за музиканти

Технически упражнения за пиано


Recommended Posts

Някой знае ли къде в интернет могат да се намерат технически упражнения за пиано? Пуснете някакви линкове ако знаете. Мерси предварително :godbless:

 

П.С. Също и някакви джаз уроци: както има за китара licks, нещо такова ми трябва само че за пиано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе хора, никой ли не знае някакви упражнения за пиано в интернет :godbless:

Или някакви уроци, абе въобще нещо...,че си трябва! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек,отиваш в някоя музикална библиотека и си взимаш "HANON"-това са технически упражнения за пиано.в интернет май няма такива хави,но аз лично не съм и търсил:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек,отиваш в някоя музикална библиотека и си взимаш "HANON"-това са технически упражнения за пиано.в интернет май няма такива хави,но аз лично не съм и търсил:godbless:

А-а! Допълнителен въпрос: къде има "музикална библиотека" и какво е това нещо всъщност?

:hello: Мерси Топси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами примерно в библиотеката на консервата....май трябва някой твой приятел,който учи там да ти вземе нотите?!?

Ау! Това е сложно, защото май не познавам такива дето да учат в консерваторията! Всички са по някакви други учебни заебения, а....така де заведения :bravo: Топси може ли да те помоля теб за такава услуга? Може да направим връзката през Панчо, пък аз като дойда на местна почва през април-май ще почерпя :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде си? Мога да помогна ако си от Пловдив.

Аз съм от София, но понеже знам, че Топси е от Филибето затова... ;)

То не пречи де, ако искаш и можеш да помогнеш ще съм много благодарен ;) За черпнята вече е ясно! :bravo:

Вие май се намерихте, а? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз мога да ти намеря доста школи с упражнения, обаче как да ти ги дам като не си от Пловдив :) + това са чужди и не мога да ги разкарвам из страната, иначе ако си бях мои нямаше проблеми B) Пък и скенер няам... Тцък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми принципно ако школите могат да се снимат няма проблем! Един мой много добър приятел/колега е от Пловдив и ако си навит може там да се видите и той да ги снима за мен! Примерно! Ама той ще се прибира чак към края на месеца, така че не е съвсем спешно! Кажи пък аз като дойда през пролетната ваканция в Пловдив ще ви черпя с Топси :godbless: Аз веднъж да ги пипна школите... :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.