Jump to content
Българският форум за музиканти

Alesis Fusion


eXile

Recommended Posts

http://www.zzounds.com/item--ALEFUSION6HD

 

Изглежда повече от интересно, а цената му е като на ТР, джуно-г и даже под МО6 (въпреки, че в европа цените и на четирите свирки вече са изравнени).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ясно :)

Далеч съм от мисълта да го купувам де.

Просто ми е интересно кво мислите за тези свирки.

Няколко вида синтез, уъркстейшън възможности с 40 гиги хард... :) Сериозна свирка на хартия и все пак остава "засенчена" от синтовете на роланд, корг и ямаха.

Някой от вас примерно би ли си го взел за да го ползва самостоятелно (без примерно някой тритон или мотиф освен него)!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този клавир импортира SF2-ки. Тази функция много ме привлича, обаче сякаш не е като Джуното или Ямаха МОТИФ... А това, колко хард-диск има - не ме впечатлява въобще! Това което искам е НОРД ЕЛЕКТРО - има 6 пиана и ХАММОНД. И нищо друго. Ама е ИСТИНСКО!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми всъщност май този fusion най-пълно ми влиза в представите за това как трябва да изглежда един съвременен СИНТЕЗАТОР. Поне като идея де.

Няколко вида синтез на едно място с огромни възможности за "бъзик" в реално време (врътки и копчалъци колкото щеш) комбинирано с възможности на уъркстешън с огромен хард и т.н. и т.н.... Бе внушително е :metalist:

Ама реализацията е друг въпрос...

Сигурен съм, че ако корг, ямаха или роланд пуснат подобно нещо с гореспоменатите възможности на тази цена ще убие змея с клечки и хората ще се изтрепят да го купуват и да въздишат... А този алесис остава някъде назад назад...

Това май доказва, че куолити контрола и маркетинга правят половината продукт :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно НОРД-а - не може, разбира се, да се нарече синтезатор. То си е Ел Пиано + Хаммонд. Ама всички знаем, че е истински - няма семпли и т.н., а си е машина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.