Jump to content
Българският форум за музиканти

Оп....Отно'о Джем..Обаче блус...


Recommended Posts

Оп Пичо'е......ето да поджемите.....як блус...поне мене ме кефи.....Одете посвирете....... Днес го намерих ф некаф сайт...

е не е баш Онея най бавните.......но па е добър.....(Дето викаше един майстор на един Обект дето бачках лятото "Който не му 'аресва не'а фкус!"

 

http://media.putfile.com/MinorBlues-Am-I-V-I

 

П.С. Оо па я до'чера като се прибера от даскало че фана Отгоре да посвиря Оти тре'е си защитя честта....!!! :ph34r:

Оп тоналността е Определена....Космос!!!! :greenball:

 

ПОздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде едно за добро утро от мен, още на сънена глава ;)

 

http://media.putfile.com/mazenblus

 

 

 

и човек, МОЛЯ те престани да пишеш така - четенето на твоите постове се превръща в отвращение B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп Одих и посвирих отгоре......тоя път се постарах да свиря вярно.....и ф тоналност(не че беше трудно като е Определена).....и не млатих както комбайнер млати жена си.....Оооо и до сега единствено бендовете ми покритикуваха...Обаче ще ги Опраим не'а де да Одят....

http://media.putfile.com/Old-blues-74

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Old_Shetarhand много сполучливо е станало ! Китарата звучи доста добре и си личи че има вложена енергия в парчето. Чудя се само защо си го пуснал във формат wmv та не мога да го подкарам на Тракшън за да се включа и аз .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп братле Оди ми се шибни ф ICQ/Skype и ше ти прата директно парчето на мп3 или което там те кефи...

313560320 е Ай Си Кюто...Скайпе ми е сос ника ми :rolleyes:

Оооо и благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо епа ного се радвам че ви е допаднало.......е се пак сом можел да свирим и не фалшиво.... :lol:

Обаче не се Офлянквайте......Особенно ти От скоро късокосия налбантов.....ми сядай да посвириш нещо Отгоре и да Отрепеш и птиците и рибите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо Относно Ултрамега.....единствено което не ме накефи е че китарата некак си глухо звучи...приглушено.....деа знам може би си свирил на предните адаптери...и това е ефекта които си искал да постигнеш......но просто мене по ме кефи По "Отвореният" соунд на китарите.. иначе яко!!

Относно ДедкоМите - "Еваля Еваля......Стра'отноооооо" (както вика един преподавател по танци..)

Оооо единствено ако мо'еш да дигнеш..с една идея китарката... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно ДедкоМите - "Еваля Еваля......Стра'отноооооо" (както вика един преподавател по танци..)

Оооо единствено ако мо'еш да дигнеш..с една идея китарката... :metalist:

 

Сакам Ферари -дет не пали ! B);):DB);) ;) :greenball::rolleyes:

Какво имаш в предвид "ако мо'еш да дигнеш..с една идея китарката"???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко да я усилиш... поне то'а е мойто виждане де....по скоро чуване....

Обаче ко си те кефи не ме слушай ич! B)

 

Еваля Еваля!!

Стра'ооотно! ахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blues

 

Всички до тук са забили страхотно, тъй че ще сваля нивото малко :( пробвах да поимпровизирам малко със скромното ми оборудване и още по-скромни възможности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.