Jump to content
Българският форум за музиканти

Nexus - България


fLiSk

Recommended Posts

Правя тази тема, защото съответната фирма беше съвсем ново откритие за мен, а вярвам ще бъде и за още много хора. Скоро в една от темите видях ТОВА ЗАХРАНВАНЕ

 

За обща информация - като спецификации не отстъпва на DC Brick на Dunlop или на Voodoo Labs Power Supply, които са може би най популярните подобни продукти в света в момента и цените на които са около 250 лв.

 

Та стана ми интересно, понеже в момента планирам подобна покупка и написах един два мейл-а. Останах възхитен. Отговориха ми бързо, точно и явно си вършат работата наистина професионално (това на пръв поглед). Ще пейстна мейлите, защото смятам, че на доста хора ще им е интересно написаното.

 

"Здравейте

 

Сажалявам за закъснението с отговора но не бях в София.

 

Цената на захранването е 140лв. и се изработва по поръчка като броя и напрежението на изходите е по желание на клиента. Срока на изпълнение е приблизително един месец.

Ако желаете повече информация ми се обадете на мобилния телефон, явно имаме проблем с централата и за това не можете да се свържете.

 

Поздрави

 

Дамян Ганчев

 

Менаджер Проекти

 

НЕКСУС Инженеринг ООД"

 

И след като попитах за малко повече информация:

 

"Здравей,

 

Обръщането на поляритета на изходите не е проблем, на захранването което е снимано за саита ни 18 волтовия изход е с обратен поляритет и е за Wah Crybaby ако не се лъжа. Правили сме два варианта на обръщане на поляритета: 1) на самия изход от захранването, 2) кръстосано кабелче с друг цвят. Клиента си избира кое ще му е по удобно.

 

Захранващия блок идва с пълен комплект кабели с които да се захранят ефектите няма нужда да се копуват допълнително накраиници или кабели.

 

По въпроса за PedalBoard-a принципно имаме идея да направим но в момента е само на чертежи и не мога да ти кажа дори приблизителна цена. Иначе като спецификации ще бъде за 6 ефекта + wah, в кутията ще има място да се постави захранващия блок PowerPad, като сувсем лесно ще може да се вади и използва и съмостоятелно. Имаме и няколко идей за закрепване на ефектите, но най-вероятно ще се спрем на варианта на Boss с дунапрен които се изрязва.

 

По въпроса за заплащането:

1) оточняваме всички параметри на захранването

2) изработваме го

3) изпращаме ти проформа фактура по Speedy

4) превеждаш сумата по банков път на сметката на Нексус Инженеринг ООД

5) след потвърждение от банката ти изпращаме захранването пак по Speedy (цената е от порядъка на 5-6лв и я поема клиента)

 

Това е варианта без да идваш до офиса

 

Другия вариант е след като изработим захранването да доидеш до офиса и да си го вземеш.

 

Плащането при всички случай е когато го взимаш не предварително.

 

Ако имаш други въпроси ще се радвам да отговоря на тях.

 

Поздрави

 

Дамян"

 

Просто останаха изненадан и очарован от факта, че в България има фирма която работи по подобен начин...

 

Та затова реших да споделя <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала за фирмата, но според мен това захранване за 140лв ..... аз си захранвам 10 камиона за 46лв :) нали за камиончета ти трябва ?

 

само не ме кефи, че трябва да се Оточняват някакви неща по захранването <_>

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво ги захранваш?

 

Бруум?

 

Филтрирано ли е захранването? Откъде?

 

Колкото до правописа, бърка ме по - малко от качеството на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този вид захранване ми го препоръча Пепи от Сленг, за което още веднъж му благодаря публично. купих си траф Уномат, стабилизиран, 1000мА, никакъв брум, с него имам към 1000 часа активно ползване - безотказен. цената му е 30лв, и две разклонителни кабелчета за 9в. - по 8лв.

 

 

поздрави

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И другото което ме интересува, при толкова много педалчета, сигурно си си направил нещо като Pedal Board? Как, откъде, какъв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

траф-а се продава в последния сутерен вдясно на Пиратска, в посока Христо Ботев, преди женския пазар. малко магазинче вдясно в сутерена.

 

за педал борд препоръчвам услугите на Милен, който прави калъфи. има доста добри и евтини оферти.

 

поздрави

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.