Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител по ел китара,във Варна


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
при Сашо Кучето

а и има разлепени много обяви...

дай някакви негови координати,ако имаш ,или начин да се свържа,по принцип тарся някой който да ми помогне в началото,не е нужно да е про. искам да се науча просто за собствено удоволствие да свиря.нямам амбиции,просто много свободно време.на 32 сам все пак:metalist:)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

ходя при него и 4овека е найстина много добър ама няма да те у4и съвсем на ел китара ако разбираш какво имам предвид ... поразгледаи из форума за него и ще разбереш неговият стил е джаз/блус и свири главно на акусти4ни и електро/акусти4ни ктари <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гледах попринцип за учител за електрическа китара...

Един приятел ходи при Сашо, но го учат само на теория/ноти и вече 5-6 урока е взел, а не може да изсвири абсолютно нищо :recourse: Още не си е развил пръстите...

 

Аз преди съм ходил при Калин, но той е завършил класическа китара, и мен ме учеше по една Школа на Трой Стетина за метъл ритъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Бих искала да ми препоръчате учител за електрическа китара във Варна, досега година и нещо съм ходила на уроци само по акустична и преди това баща ми ме учи, имам електрическа, свиря и на нея като намеря нещо интересно от нета, та мисълта ми беше да ме научи на нещо знам ли някакви техники различни за електрическа не съм много наясно със нея... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.