Jump to content
Българският форум за музиканти

От Кой сте повлияни...


Mityata

Recommended Posts

Едно време , както стана на въпрос вече по горе бат'ми Ейджкрашър ме зариби, после беше мелодичния грайнд ;):P;)

после.. беше тъмнина и казарма..после компове и тнтн...

в по ранните ми неща определено имаше много влиание от Death , сега от преди около година открих топлата вода в мелодичния дет метъл...преди не ми харесваше незнам защо..И сега яко му се кефя и опитвам да правя подобни неща

 

Би трябвало може би да изброя Дарк транкилити, Инфлеймс и т н т, но няма :P

Аз съм по между на всичките молодици които ви дойдат на ум.Чешем крастата и куфеем ;):):D:P;):P

 

Melodic not Dead!!!

 

...следва продължение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Първо бяха Uriah Heep, Led Zeppelin, Deep Purple, Whitesnake...после(може би най-голямото влияние) - Metallica :) Сега - Dream Theater, Queensryche, Joe Satriani, Jason Becker, Gary Moore...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно ,от кой си тръгнал ,а от кого си повлиян СЕГА!!!!

 

Аз лично не чух да се споменава името на ВЛИКЯТ: Paul Gilbert и честно да си кажа бях дълбоко ЗАСЕГНАТ!!!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Gilby Clark :D:(

 

 

хехе шегата настрана... добре че беше бате Slash... иначе нямаше да съм езмежду вас :D

Редактирано от redburner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо никой не спомена Майкъл Ромео???? Тва за мен е един от най-големите китаристи в савремието!!!!!!!!!! Аз лично съм много повлиян от него но има много, много да го гоня :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.