Jump to content
Българският форум за музиканти

От Кой сте повлияни...


Mityata

Recommended Posts

дам хубава тема....на първо място Sodom Cannibal Corpse Kreator Mutilated Slayer Wormed Immolation Mortician Exhumed Autopsy Extreme Noise Terror Cryptopsy и Destruction но наи много от Sodom и Cannibal Corpse :guitar: :ph34r::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз основите си поставих с рифове на металика и пантера, малко след това доидоха Alexi Laiho и Yngwie и тук там Chuck Schuldiner, напоследък се усеща влиянието на Ensiferum и wintersun... ся и по на Налбантов нещицата се зарибявам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми каквото слушам от това съм и повлиян. Например : Iron Maiden, Offspring, Biohazard напоследък, Metallica тук таме. Често ми казват, че някои мои произведения приличат на некви работи дето въобще не съм ги чувал... Хората с които свиря също ми влияят. Не може иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много влияния - от поп до нойз.

Testament, Metal Church, Exodus... де що е Bay Area Thrash.

Следват Anal Cunt, Cannibal Corpse, Deicide, Prostitute Disfigurement, Cock and Ball Torture, The County Medical Examiners, Decapitated, Vomit Remnants... много други gore групи, за които почти никой не е чувал.

В общи линии всичко, което идва от САЩ или поне не звучи шаблонно и европейско.

Сигурно имам и скрити влияния, но не ги осъзнавам. А и много от групите, които смятам за мои влияния, не съм ги слушал от 10-12 години. :D

В момента се влияя от NECROPHAGIST и работата направо си клони към подражание :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа да аз забраих да спомена Анджело тои оказа доста голямо влияние в-ху техниката ми, ако не беше спиид киллс още щях да съм кат куцо магаре :D ма ся лека полека упраам нещата(или поне така си мисля де) :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа да аз забраих да спомена Анджело тои оказа доста голямо влияние в-ху техниката ми, ако не беше спиид киллс още щях да съм кат куцо магаре :D ма ся лека полека упраам нещата(или поне така си мисля де) :ph34r:

определено ги оправяш нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dave Navarro, John Frusciante, Bradley Noel(sp?), Radiohead, Cobain, Jerry Cantrel, Hendrix

и други от подбни жанрове.

Като бях на 15-16 се палех най-вече по Слаш и Джо Пери :curse::curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доста аз от скоро съм с китарата и може би най-много от System of a Down!!(само техните песни са по-лесни за моето ниво)Иначе може би малко от Metallica, Godsmack....Pantera ма техните работи не съм свирил повече от 2-3!!

А да - един безкраен инсипратор - Вовчо :blink: Мерси, братле!! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста народ...

 

Цветан Недялков, Малмстийн, Петручи, Вай, Дарел, Зак Уайлд, Алекси Лайхо, Баба Яга и какви ли не още същества :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем съвсем в началото,Металика,после и Пърпъл след което последва АС ДС

и после вече Сатриани,Малмстиин,Стив Ваи,Зак Уаилд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото от Metallica, Iron Maiden, Blind Guardian, Helloween, Dio и тн. :virtuoz:  :rolleyes:  ;)  :headbang:

Сега от Petrucci  :rolleyes: , Eric Johnson, Ozzy :rolleyes:, Steve Morse, Ангел Димитров (Тоя пич е страшен ;) ,чуйте го в Brainstorm. btw соловия му албум също е много як - изслушайте го :guitar: ). та оттук се сещам и за Влатко Стефановски, Теодосий и Стунджи(и Елица :virtuoz: )

Луди хора са това, ей  :headbang:  :headbang:  :headbang:

 

Буугър, айде дай някво линкче към споменатия от теб солов албум на Чушката(Ангел Димитров), моля!

 

Моля!

 

П.П. Ама много ти се моля! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.