Jump to content
Българският форум за музиканти

Saltriver


Recommended Posts

Пускам ви един линк да чуете новото парче на бандата. Скоро ще се появат още 2, но в момента това е леко помиксирано. Ще се радвам да чуя коментарите ви.

Песента се казва Wicked Mind и в сайта ни http://saltriver.hit.bg може да го чуете от плейъра.

 

 

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да даде някое и друго безпристрастно мнение :)

Редактирано от Achiles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Wicked Mind, чиято версия съм пуснал в сайта все още не е мастерирана и това не и е максимума. Просто исках малко мнения. Защото ние сме пристрастни и не е обективна нашата оценка ;)

 

 

Много са готини песните.Приятни са за слушане. Тази новата песен е много готина.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 за Saltriver и 5 за Млък! в класацията на Pulserated.

 

И не забравяйте да гласувате за Saltriver, Mlyk! и Awake на http://uk.pulserated.com/ на всеки 24 часа.

 

Както споменах по- горе Saltriver следващата седмица ще изпратят и новия си сингъл. Една от песните можете да чуете на сайта http://saltriverbg.com , казва се Wicked Mind, но все още не е мастерирана. Все пак ще се радваме на вашите коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- после ги миксирахме новите парчета. Може да влезете в http://saltriverbg.com и да ги чуете директно на плейъра. Новите песни се казват 9, Wicked Mind и ?. :greenball:

 

Приятно слушане и ще се радвам на коментари. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия вариант на 9 се е получил много добре. Вчера го пуснах на мощна уредба и кърти. На Wicked mind обаче не трябва ли китарките да са по- яки?

 

Най- после ги миксирахме новите парчета. Може да влезете в http://saltriverbg.com и да ги чуете директно на плейъра. Новите песни се казват 9, Wicked Mind и ?. :)

 

Приятно слушане и ще се радвам на коментари. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трудно е да се каже. По принцип можеше да са по яки, но на момента такава ни беше преценката. Може и да сме сгрешили, знам ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучите доста стабилно! Може би ако ви чуя без да знам какво слушам, няма да позная, че сте българи. Пък и много успехи сте постигнали досега. Пожелавам ви нови!:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за хубавите думи. Всъщност звука наистина не е лош. В този случай мисля, че Пламен, човека който ни записа и миксира направи максимума. Можеше да е и още по- добре, но допуснахме малки грешки при записа, но искахме да експериментираме.

Мерси и за пожеланията. Наистина, досега имаме някакви успехи, но са частични. ;)

 

Звучите доста стабилно! Може би ако ви чуя без да знам какво слушам, няма да позная, че сте българи. Пък и много успехи сте постигнали досега. Пожелавам ви нови!:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно определени за "9". По принцип досега всеки го сравнява по различен начин. Най- често казват, че прилича малко на Стенли или Ревю. Аз лично трудно мога да го определя. В действителност като се роди това парче реших един път да пробвам малко да поразстроя китарата. Винаги съм харесвал експериментите с различни строеве на Вжими Пейдж. Вкрайна сметка като вкарахме всички инструменти се получи това. Някой казват, че е малко поп, но аз винаги съм харесвал експериментите. ;)

Мерси много за коментара. :)

 

Абе да плюна малко - "9" малко ми е руски брит-поп ! Но ! Другите неща са супер !

;) Радвате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат'ти кък щях да проспя убавата песен...

( е за тва ни трябват горе долу стиолови разграничения в Авторска Музика)

Незнам що асоциирах ника ти с Джаз... :greenangel:

не че мразим джаз , да не се засегне някой,просто го слушам по на рядко :greenball:

 

Майнд-а много харен парчок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x :)

 

 

Бат'ти кък щях да проспя убавата песен...

( е за тва ни трябват горе долу стиолови разграничения в Авторска Музика)

Незнам що асоциирах ника ти с Джаз... :D

не че мразим джаз , да не се засегне някой,просто го слушам по на рядко :D

 

Майнд-а много харен парчок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.