Jump to content
Българският форум за музиканти

говори Бай Брадър:spotlight_kid представи се бе


Recommended Posts

Добре бай брадър ша са представя...Пфу какво да кажа за себе си като знам много малко единственото което знам със сигурност е че съм грозен и дебел и че се казвам Михаил Паев http://dreamland.hit.bg/pic/1.jpg тук мойе да ме видите на младини..млад съм на тая снимка но вече личи големият ми "талант"...та така малко подрънквам на китара но колкото да вбеся съседите и брат ми,които вечер бодат с шишове в областа на сърцето една малка дебела парцалена кукла която са нарекли Михаил Паев :):D;););) лелеееееееееееееееее нещо ме боде сърцетоооооооооооооаааааааааааааааааааааааааааааааа помощщщщщщщщщщщщщщщщщщщщщщщщщщщ.........пфу нещо напоследък имам проблеми с сърцето :) ..да зема като за финал да ви кажа последния виц който чух:

В казармата натоварват една рота да скачат с парашути обаче на един циганин/леле казах циганин сега може да ме осъдят в Хага/парашута не му се отваря и пада като тухла от 4000 метра..останалите парашутисти се приземяват и отиват да видят разпльокания Бай Мангау..,който обаче се изправя изтупва прахта от рамото си и казва на старшината:

-А бе бате краката ши ти мия водата ше ти пия ни ме карай да скачам пак с това парашут шото ше си прибием некой ден

 

поуката мили деца е че след ядрена война ще оцелеят само хлебарките и бай Мангауите...аре KEEP ROCKIN`

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съквартирантът Joys вика А добре дошъл в къщата. Много младичък ми се виждаш на снимката. Приличаш малко на мен на младини. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл казваме ний, ама той, съквартирантът, от доста време е при нас вече :huh:

 

А за това, че си сложил Блекмор за аватар: <_<

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и със закъснение уелкъм!

..ъъъмм..макар че ще имаш правото да кажеш че съм докачлив следващия път плс ползвай думи от типа батенце,пич,браточка,наборе,колега, или нещо от сорта,но копеле някак си звучи неушеприятно.може да се обидя някой път.

От темата за Фрий стайл - "Когато тя Желае":

QUOTE (MDFk @ Feb 25 2005, 11:31 PM) Доста приятно парче  .Едно спокойно и "меко" ,доста ефирно..Кефи ме.Определено ше чакам да дойде и 2рото..

 

 

прав си копеле точно това мислих да напиша

:-(

Но офенс,ама не е много добротонно,макар и като стандартно обръщение. <_< ....

Пеаце. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм копеле - не се обиждай :green:

 

Мога да кажа само - добре че не си в мойта компания. Щеше нон стоп обиден да ходиш :huh:

 

:-(

 

Нищо от гореспоменатото да не се взема на майтап <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм копеле - не се обиждай :green:

 

Мога да кажа само - добре че не си в мойта компания. Щеше нон стоп обиден да ходиш :P

 

;)

 

Нищо от гореспоменатото да не се взема на майтап :beer:

Споко,АХЕ,ние се разбрахме. ;)

А и да бях в твоята компания,сигурно вече щях да съм свикнал,и нямаше да ми пука. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.