Jump to content
Българският форум за музиканти

Бавни песни..


Recommended Posts

Някой може ли да ми каже бавни песни и балади за акустична китара и да ми даде ноти или табларура :rolleyes:

Редактирано от vikosimeonov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши в коя да е търсачка или кой да е торент сайт "Best Ballads" и ще ти излязат десетки (ако не и стотици) албуми озаглавени така на различни групи и компилации.

 

За табове тука писах вече - в дата.бг пишеш "гитар про" на английски де и сваляш най-големия файл. Там освен сетъп за инсталация ще има и архив с не знам си колко хиляди таба, сред които 100% има всяка една песен от всяка една от тези компилации :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок де, дяйте нещо по-оригинялно. Евъргрийнитем който се свирят под път и няд път си си ясни...

 

Дайте нещо по-уникално. Например тук имам една мп3, която не я знам от къде ми попадна с латино балата в 4/4-ти.

 

"Stay with me"

 

Има много хубава мелодия спорд мен и слагам пари, че повечето хора не са я чували, а си заслужава. Пее се на някакав испаноподобен език, но не е испаснски мислям чудех се за поктугалски... докато се опитвах да и изровя явтора или евентуално текста или нещо друго... че да изкопая от някаде таблатура.

 

Ако някой е заинтересуван мога да му я правя.

 

Също така търся всякакви други песни с хубави-ПРОСТИ мелодии. Не е нужно да си вържа пръстите на влъонга за да изпълня нещо красиво... / и да искам не мога де, но това е отделен въпрос :ph34r: /

 

Мерси предварително, ако някой пусне някакво лирично латино с интересен ритъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.