Jump to content
Българският форум за музиканти

Коледен поздрав с песен!


Recommended Posts

Точно това ми направи впечатление, че китарите са много сурови, но в същото време модерно звучащи. А солата въобще не са много. Просто са вмъкнати много добре в песента и не натоварват. Точно солата ме позаредиха с енергия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...преслушах всичките албуми на Джими и Крийм наново,тъй като Майк непрекъснато разпряваш,че иска повече пентатоники и сурово звучене :D

 

Владо

Аааа, корените са си корени :blink:

Поздравления за парчето - както казваше един познат - "музикантско е отвсякъде " :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо,успех!Дано ситуацията,да има добро развитие! :hello:

 

 

П.С. Това "Фендерско" вибрато откъде го изкара!? :bravo:

Сашо,знаеш ги тези работи ти!Чувствах се като дете в магазин за играчки :beer::curse::ph34r::blink:

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър, както винаги. Ела си да дрънкаш и на нас на уше, без пари; ВИП-аджия, че и отгоре.

Весели празници, Владимире!

Кефиш достоверно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър, както винаги. Ела си да дрънкаш и на нас на уше, без пари; ВИП-аджия, че и отгоре.

Весели празници, Владимире!

Кефиш достоверно!

И на тебе,Монка!Колкото до свиренето на ушенце,някой ден в близкото или далечното бъдеще :blink:

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работилница "При Владо няма слабо!"

 

 

 

аз ще си позволя да кажа, че ако не беше твойта жица едва ли щеше да ми е толкова кеф да чуя това парче... ю ноу уорай мийн... :D

 

 

саунда... ех, саунда :bravo:

 

кефят ме нещата с фейзъра или каквото е там... октавера е също много вкусен, да не пропусна!

 

браво!

 

дай още като ти пратят останалите "сурови" ...ебахти суровите..направо са си сготвени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам аз дали слабо няма,но на последния гиг след Коледа точно бях толкова схванат,че на моменти направо ми идеше като Фродо да надена пръстена и да изчезна :wall: :bravo::D Едно друго парче току-що получих и ъплоудвам!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука всеки започва здраво да избухва с професионални работи , и това радва :blink: Какво да кажя - поредното много добро парче . А вокала кърти отвсякъде . :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестока идея!И аз мисля че едно парче е по важно да носи настроение,а тук определено не липсва! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за коментарите!ЧН2007Г и все повече свирене,китари,инструменти,музика и тея 20-ина неща :dance:

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер разбиващо парче,напомня ми за проектите на Нуно,които също звучат по - сурово,мисля,че сте постигнали желаното!!! :ph34r::ph34r:

:ph34r::ph34r::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.