Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson Js30 Rr


zhivkob

Recommended Posts

абе не е толкова неудобна китарата свирил съм на тоя модел и никак не е наудобна и както каза LOE едно трупче с височина 15-20см. нема да имаш никакви проблеми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А как горе-долу стоят цените при стрелите? А и не помня да съм срещала обява в купувам/предлагам за такава, не че съм се ровила много де :) Колко може да излезе някоя стара...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.technopolis.bg/scatf.php?id=71&f=3736

 

Доколкото разбрах за тези говорите. Ама мен нещо там не ми изглежда много ...как да кажа... абе пералня,пералня, телевизор, телевизор, бойлер.ютия, КИТАРА... Предпочитам от музикален магазин да си ги взема. А и в началото като почнаха да предлагат цената започна от 450 лв. С какво се подобриха същите китари за година и нещо та поскъпнаха с над 100 лв, незнам ...

Редактирано от Child^in^Time
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай в сайта на Jackson наскоро гледах там прайз листа. Мисля, че от Х серията беше 700-900$ не си спомням точно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ценовата листа на Джаксън от РФ. Кажи за кой модел иде реч, или директно дай мейл да ти я метна и да видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ценовата листа на Джаксън от РФ. Кажи за кой модел иде реч, или директно дай мейл да ти я метна и да видиш.

 

прати ми я на ЛС или е файл ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраствуйте ,

Понеже видях темата та и я да се изкажем <_< .На 27.01.07 си взех от РФ Jackson JS30 на лизинг . Мога да кажа , че китарата бива и като форма и като звук , а пък си има и всичко - кеф ти заключване на струни , кеф ти ръчки . Със сигурност не е върха на сладоледа , но бива . Аз също си свиря в нас . Мога да кажа само , че грифа е доста удобен , вади и приличен звук . Сега цяла година ще се гърбя с лизинг по 60лв на месец , но важното е на душата да и е кеф .

Пазарувай ! Не се страхувай ! И да не си вземеш някое дръвце , че после ще те е яд :) :) <_<:) :) :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball: :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами 570лв мисля, че беше , но с лизинга за една година става около 720лв . Хубавото е че отидох до РФ с 10лв в джоба и си тръгнах с китара . За 10лв си взех идин колан <_< Определено ако човек иска нещо по-скъпо малко ще му е трудно да извади отнякъде 600лв , а така вярно че е малко по-скъпо , но пък става на момента , а после по .....60лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.