Jump to content
Българският форум за музиканти

Chvor


Recommended Posts

Чудех се дали да го постна тук или в "какво, каде, кога" ама надявам се ша ма прощаате!

:)

Бихте ли погледнали страничката ми, там има и музика.

Понеже сам съм я правил (страничката) и ми е интересно как ще ви се стори - и страничката и музичката (така и не успях да накарам посетителите ми да пишат мнениа във форума).

www.chvor.com

 

Обективни и критични, дълбоки и аналитични мнения са добре дошли!

 

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене мъ кефи :(

само дето за тоя стил музика си трябва доста обработка на звука за да донесе самото чувство , атмосферата ;-) .... а т'ва в БГ трудно се докарва B)

къде сте записвали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша страницата, може би само бих свалил малко пункта на verdanata, ariala си е ОК B)... За стила на бандата може би би отивало повечко червено по сайта, така седи по-олдскул метълски... И анимираните гифове са ми леко ретро... Малко по-нови шритове ще отворят сайта моментално (ако не знаеш откъде да теглиш яки шрифтове, драсни ми PM).

 

И логото може би трябва да се помисли отново, но това си е въпрос на вкус и дизайнерско виждане...

 

За музиката - дръпнах 1 от превютата - харесва ми, с удоволствие бих дошъл да Ви чуя някой път ако свирите на живо. Минус: вокалът ви - по мое мнение, честен съм - нещо издиша на записите, но го отдавам на записването - ако го препее и се пипне с малко ефекти и - примерно - пуснете още една-две писти с глас, ще стане.

 

Това е :(

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите!

B)

Записите са правени в едно ъндерграунд студио и съм ги смесвал в нас на Кул Еедит. С изключение на първото парче - Стейн студио.

За шрифтовте - чувал съм че не е добре да се слагат нестандартни защото ако човека който гледа страницата ги няма всичко става шит.

За дизаина - цветовете - зе знам... ние винаги сме си представяли че сме по-тежки отколкото явно сме и за това. Анимираните гифове съм ги правил сам... идеята беше да са като от стара 8 мм. лента на камера. Малко като от някой страшен филм.

 

За вокала - винаги съм си мислел че е много добър - можеби наистина нещо в записите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да дръпна още неща явно B) Това, в което ми звучаха зле вокалите, е oligofriend... Кое е писано в Стейн?

 

За шрифтовете си прав - verdana и ariel са ок, щото са си системни шрифтове и хората ги имат - иначе ако нямат даден шрифт, става мазня, с флаш се избягва този момент, ама това е друга, та даже трета тема. Имах предвид по-идиотски шрифтове точно за гиф-анимациите - иначе ползвания ефект си е готин.

 

Съответно и за цветовете - само мое мнение. :( Това си е твоя сайт, трябва да изглежда така, както ти го виждаш. По никакъв начин не искам да се бъркам - нито в музиката, нито в арта. щото е най-лесно да се намърда човек на метеното и да пусне отгоре нещо солидно, пък не обичам да правя така :(.

 

Нищо не каза обаче за това дали свирите на живо някъде, примерно Шипката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олигофренда е записван доста отдавна ('97) в същото ъндерграунд студио (има си име ама няма да го казвам да не му правя (анти)реклама) и даже не съм го змесвал аз...

В Стейн е записвана "Crumb in the Trachea" - аз лично мисля, че стана много добре.

На живо ни писна да свириме (освен на малки партита за тесен кръг приатели) защото няма никакво удовлетворение (а не искаме да свириме други неща)...

Тъпо е да ходиш да свириш някаде или да си дадеш парче в радио и да те гледат все едно си последната утрепка и те ти правят страшна услуга - за пари да не говориме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

именно вокала не е пипнат много много ... иначе го бива наистина ...

 

трахея-та се отличава сякаш от другите обаче ... като стил ... гот е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, дръпнах си я CHVoR_Crumb_in_the_Trachea_Sample.mp3, тука вокала е съвсем друга бира! :cheers:

 

btw - в http://www.chvor.com/gallery/images/nBand_10.jpg ясно разпознавам Боби най-вдясно. Просто приятел, или този човек-нечовек ви е басист?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха!

:cheers:

С Боби работихме заедно по "трохата" но той после се захвана да свири по клубове с друга група. Не съм ходил да го гледам но знам че правят сташно шоу.

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.