Jump to content
Българският форум за музиканти

Ляв кардан


Recommended Posts

Та така, скоро ще се видя с пари и искам да си взема. Интересува ме къде се предлагат, кои са подходящи за сравнително начинаещ барабанист (в смисъл свиря си ама не ми трябва професионален дет се вика) и някакви ориентировъчни цени за нови и секънд хенд. Благодарство предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами може и десни, които да се преправят на леви. Знам, че Кобрата може. Сигурно има и много други :)

Редактирано от Sebastian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wall: аз лично и аз си търся ляв но немога да намеря много хора са ми казвали че във Бг много трудно се намират даже нямало.а също така и че десния не може да се направи на ляв.но ако има някъв начи ще е супер.даи боже да може но едвали иначе намаша да се правят ляви кърдани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, утивате в Ямахата на Раковска или в някой магазин на Динакорд,Поръчвате си на Ямаха ляв кардан,оставяте 20% капаро,а дори да нямате всички пари за него, докато дойде ще имате време да ги съберете :happy:Според мен това е варианта,малко скъпичък,но качествен.Без преправяния ,чудеса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bonzo пич сега ще ти разправя филма където ми го сътвориха във магазина на ямаха и динакорд та значи отивам си разглеждам си имаше някви кърдани и питам си аз наи отчиво :извинете предлагате ли ляви кърдани и а продавача

:ами за съжаление нямаме по принцип стоката която е нямаме е в скад във Сф.

ок казвам а имали възможност да се провери имали такова нещо в скадова наличнос?

тои ами да.

звъни момчето по телефона във Сф и след можеби 5-10 ми каза следното"

ами нямат в наличност.а фирмите не се занимавът с единични поръчки защото не си заслужавало расходите за ЕДНА ЕДИНИЧНА БРОИКА.и още един куп неща ми каза.другото което ми разправя е начина да си зема ляв кърдан било ако имам някои човек на-вънка да ми докара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми незнам.Аз си поръчах три рамена и обелгалка за столчето и дойдоха.Верно изчака ми се чакалото,ама дойдоха.Като минавам през Ямахата другия път ще попитам и ако кажат да, вариант е да минеш през софия да си поръчаш :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами паля колата и идвам пич кво си мислиш.

ако може питаи и кажи за кво става въпрос и ако ме устроива да даида до Сф и да си зема. :read: :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Пичове,аз пет пъти съм пазарувал от ДИНАКОРД,барабани,стоики,4инели и др.До месец вси4ко е било в къщи!Относно педала-ляв го има за 389евро скъпо ама топ модел! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

I qs tursq su6tiqt kardan no zasega bez golqm uspeh ;( V magazin na Dynacord edinstvenoto koeto mi predlojiha be6e lqv kardan na Yamaha za suma nad 300 evro ;( Ako nqkoi nameri info za lqv kardan molq da ostvai info ili nqkakaf link. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I qs tursq su6tiqt kardan no zasega bez golqm uspeh ;( V magazin na Dynacord edinstvenoto koeto mi predlojiha be6e lqv kardan na Yamaha za suma nad 300 evro ;( Ako nqkoi nameri info za lqv kardan molq da ostvai info ili nqkakaf link. :blush:
A eto edno link4e za onq pi4 deto tursi kato mene sa6tiqt kardan :bravo:http://www.accentmusic.com/details/Tama_Ir...Drum_Pedal.html

Nqkoi moje li da kaje dali tova 4udo moje da se zakupi ot BG ? Blagodarq predvaritelno :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I qs tursq su6tiqt kardan no zasega bez golqm uspeh ;( V magazin na Dynacord edinstvenoto koeto mi predlojiha be6e lqv kardan na Yamaha za suma nad 300 evro ;( Ako nqkoi nameri info za lqv kardan molq da ostvai info ili nqkakaf link. :blush:
A eto edno link4e za onq pi4 deto tursi kato mene sa6tiqt kardan :bravo:http://www.accentmusic.com/details/Tama_Ir...Drum_Pedal.html

Nqkoi moje li da kaje dali tova 4udo moje da se zakupi ot BG ? Blagodarq predvaritelno :greenball:

 

Първо спазвай правилата във форума, пиши на кирилица.

А на въпроса ти, не зная дали точно този модел го има наличност в БГ. Единственият магазин в БГ, който е вносител на Тама се намира в Благоевград. Давам ти линка към сайта им, ако искаш точно такъв кардан провери там! линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми пратиха от САЩ гореспоменатата "кобра", която си е все 300$ от години. Тук едва ли ще се намери. Левичарите са редки птици. От щатите е по-евтино. Пратиха ми го по FedEx и митническите разходи бяха около 60 лева (това преди около 3 години). По-важното е, ако намериш човек да ти го изпрати, той там да го отвори, да разкъса пликчетата за допълнителните чаркове и да го прати като втора употреба, за да са по-малко разходите по-транспорта. Моята племенница така е направила, а тя си знае работата, защото живее там отдавна. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.