Jump to content
Българският форум за музиканти

Рисувани кожи и барабани


Recommended Posts

http://www.headfirst-online.com/

 

Между другото, тази фирма прави картинките за барабанистите на повечето известни групи, като DT, Red Hot, Disturbed, Megadeth, Boston и кой ли още не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Правихме подарък на вече екс-барабанистката ни резонаторна(или резонантна, не знам :( ) кожа, купихме някаква прозрачна, занесохме я в едно ателие за надписи от фолио и за 15лв. скалъпихме много як надпис, а и си остана еластична! Тия типове, които се занимават с рисуване по капаци на коли, тонколони и тем подобни взимат супер много кинти(да ти нарисуват теуефонч'то - 100 леа!), а и не знам дали боята не се втръдява и може да скапе кожата B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМа един пич На бул.Мадрид има ателие, тои рисува и върху коли и боди арт, само че май ще ти излезе доста солено, но все пак го питай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМа един пич На бул.Мадрид има ателие, тои рисува и върху коли и боди арт, само че май ще ти излезе доста солено, но все пак го питай

ама сериозно сте се зарибили бе хора:godbless:най-добре за мен е чисто черна резонансна кожа на касата и лепенка на някоя известна марка тъпани:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

След снощи вече съм напълно убеден, че искам да си направя касата така:

 

darth_drums.jpg

 

Почвам да издирвам производители на винилови лепенки, ебал съм го. Ще докладвам при успешен резултат. Нека силата бъде с мен. starwars.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След снощи вече съм напълно убеден, че искам да си направя касата така:

 

darth_drums.jpg

 

Почвам да издирвам производители на винилови лепенки, ебал съм го. Ще докладвам при успешен резултат. Нека силата бъде с мен. starwars.gif

това определено е яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Мисля да изкарам малко отгоре темата и да попитам - все пак, някой правил ли си е така кожа без да и разгонва фамилията или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Виктор (YtseJam) си беше правил една с Дарт Вейдър,ама той вече не влиза тука...ше го питам да ми прати снимка и да постна или той направо да си постне :girl_cray2: Ама беше станала много яка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата итседжам си влиза,споко ама не пише глупости като нас. ша ме извинява че му се ровя в личния инвентар ама ето какво е направил , жестоко е

 

drumhead_ready.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.