Jump to content
Българският форум за музиканти

Twilight Symphony


Aresius

Recommended Posts

Бих се радвал да прочета мнението/критиката ви за парчето. Незнам дали точно симфония се получи, но поне на мен така ми звучи. :violin:

 

Може да чуете композицията от тук ---> ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Приятелю,

 

много добри са нещата....малко сякаш липсват басовите инструменти в композициите ти, но може би е от качеството на онлайн плеъра.

 

А и още: перкусийкита малко вяло и немощно ми звучат...може би е добре да ги позасилиш малко...за повече драматизъм.

 

 

Надявам се да не се засегнеш от изказаната градивна критика..справяш се чудесно, давай напред. :headbang:

 

Аз също правя опити за епични и драматични симфонично хорови неща та и съчетани с китари понякога..та можем да си обменяме опит :virtuoz:

 

 

ПС: Аз съм много по-зле от теб, но ако искаш чуй 2 мой неща на сайта в подписа ми ("Sorrow" & "Last Battle")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не се излагай бе! Бил по-зле от мен! Чух и двете композиции и ми харесаха, особено Sorrow. Най-малкото поне парчетата ти имат хубав саунд, а това е нещо с което все още немога да се справя - а именно да накарам моята музика да звучи по-добре. Но аз съм все още начинаещ :cheers:

 

Колкото до баса и ритъма... да, тихички са, но и плеъра като че ли диопълнително малко разваля саунда. Скоро завърших едно саундтраково парче - казва се Through The Mysterious Forest, в което ударните и баса се чуват доста по-добре, според мен. След няколко дена ще го кача и ще отвиоря може би тема за него.

 

Мерси за времето, което си отделил, за да ми чуеш глупостите.

А колкото до критиката... разбира се, че не се сърдя, нали затова пускам тема - да чуя какво мислят останалите музиканти за музиката ми и ако се налага да критикуват... Човек се учи от грешките си, нали знаеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.