Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите за El Torro ?


funshits

Recommended Posts

Здравейте искам да ви попитам какво ви е мнението за тази китара и става ли като за минаване от акустична към електрическа ..... ??? продавят и с кубе и май някакъв процесор ма знам ли ще съм благодарен ако ми отговорите :cheers:Много голяма. Намаслих я.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усилвателчето е 15-ватово с true-analog modelling звук и 27 пресета, има чист и драйв канали. Не е нищо особено като характеристики, но според мен е доста добро за домашно свирене, особено ако не си претенциозен към звука и си начинаещ. Мисля, че отделно се продава за 145 лева в Динакорд.

 

Китарата - обикновена китара за начинаещ, което не значи непременно лоша. Възможно е тремолото да прави проблеми и да разстройва инструмента, но след малко играчка с пружините вероятно ще може да се фиксне оптимално.

 

Това педалче, което идва заедно с другите неща е хроматичен тунер да си настройваш китарата.

 

За повече информация:

http://www.behringer.com/EL-TORO-GUITAR-PA...ex.cfm?lang=ENG

Редактирано от TerminalFrost
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Аз до сега съм свирил точно 3 пъти на електрическа в едно студио а иначе свиря на акустична

 

П.С значи китарата става заслужава си покупката ? защото най веорятно утре или други ден ще я взема..... нямам много пари да дам за китара ако има нещо по-добро за тези 240 лв моля предложете говоря нещо с усилвател да върви.... 10х

 

Имаме правила за цитиране! Спазвайте ги!

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че Yamaha имат подобна оферта, сигурно ще е малко по-скъпа,

но мисля че си заслужава. Най-добре пробвай и двете и сам прецени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да дадеш линк или да кажеш нещо повече за тази оферта ? примерно колко пари звук ватове такива неща ? 10х

 

Имаме правила за цитиране! Спазвайте ги! И различавайте бутона за цитат от този за ново мнение!

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ок днеска ако успея ще отида до там

Имаме правила за цитиране! Спазвайте ги! И различавайте бутона за цитат от този за ново мнение! Аз имам и бутон за триене ;)

 

EDIT: Не разбирам ? :) махнете бутона цитат тогава ? смисъл аз цитирам, фактически отговарям само на него а не на цялата тема.... мисля че е малко безмислено това правила за цитиране ? вие си знаете

Редактирано от funshits
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че отговаряш на предишното мнение, няма смисъл да го цитираш.

Иначе става много дразнещо нещо от типа:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Точно затова става дума. Прочети правилата старателно, и ще разбереш защо коригирам.

 

 

Тази ^ стрелка за това я слагам.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.