Jump to content
Българският форум за музиканти

търся майстор на акордеони


Recommended Posts

Здравейте!!!Търся майстор по ремонт на акордеони!Имам 96 басова "Делиция" с акустична кутия и златист цвят,нещо уникално за България.Изработката е много добра,когато мине през озвучаване,има много меки гласове.Търся майстор от София,който наистина да разбира от този занаят и да ми направи укрепване на меха,както и някаква профилактика на гласовете,че напоследък нещо започнаха да издишат!Това е,успех на всички!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш наистина да ти се свърши работа а не имитации на ремонт се обади на Петко Марков ( Фогата) http://fogata.myplovdiv.com/ В саита можеш да видиш ремонтиран баян. Пеставрира мехове и гласове ,акордира гласове и прави почти чудеса от разбити и занемарени акордеони.Работи с много качествени материали.

Той е един от моите учители в реставрациите на муз. инструменти .От Пловдив е но си струва да се разходиш до тук!

Поздрави,

Степан Демирджиян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Ако искаш наистина да ти се свърши работа а не имитации на ремонт се обади на Петко Марков ( Фогата) http://fogata.myplovdiv.com/ В саита можеш да видиш ремонтиран баян. Пеставрира мехове и гласове ,акордира гласове и прави почти чудеса от разбити и занемарени акордеони.Работи с много качествени материали.

Той е един от моите учители в реставрациите на муз. инструменти .От Пловдив е но си струва да се разходиш до тук!

Поздрави,

Степан Демирджиян

Благодаря,Степан.Вече се свързах с представител на Петко Фогата,ще вършим работа след Нова година.Весели празници от мен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

До всички акордеонисти, желаещи да си ремонтират качествено акордеоните от известния пловдивски майстор Петко Марков- Фогата препоръчан от ученика си Степан Демирджиян може да се обадят на телефон: 0878643467 и 032/294616 лично на мен.

За ремонтите давам гаранция. Изработвам каишки за закопчаване на акордеона, изработвам каиш за лявата кутия и каиши за акордеона.

Акордирането на акордеона се извършва само тогава , когато са почистени гласовете. Акордирането става с апарат.

Уважаеми колеги, акордеонисти

ремонтите на акордеони ги извършвам аз, но има такива '' специалисти '' , които се възползват от моята работа, че те извършват ремонтите.

Accordeonist, кой е представителя ,с който сте се свързали , за да говорите лично с мен. Такъв представител аз нямам!

 

 

 

 

С уважение : Петко Марков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.