Jump to content
Българският форум за музиканти

Елементарна теория на музиката


Recommended Posts

Здравейте! Много ценна книга, която за съжаление се намира все по-трудно. Дали някой случайно, някъде не я е увековечил в електронен формат :beer: .

п.с. Всъщност май трябва да е Парашкев:D

Редактирано от Danihell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даниеле,стой мирен.

 

http://forum.muzikant.org/index.php?&act=ST&f=22&t=311

 

Виж това,пък и утре ще ти я донеса в старомодно-консервативно-хартиен вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи.......май говорим за различни неща. Не говоря за "книжката" , а говоря за голямото издание, което е доста дебеличко като книга и мисля че струва 18лв в книжарницата до Народния театър. А тва другите "книжки" дет са по 6-8 лв са съкратени ученически издания, дет са пълен гъдел :lol:

 

Пълното издание е около 400страници :beer:

Редактирано от Rocko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми интересно - наистина ли има 2 тотално различни варианта на ТМЕ на Хаджиев? По-голямата какво има в повече? От къде може да се купи по-голямата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Не говоря за "книжката" , а говоря за голямото издание, което е доста дебеличко като книга и мисля че струва 18лв в книжарницата до Народния театър. А тва другите "книжки" дет са по 6-8 лв са съкратени ученически издания, дет са пълен гъдел :ph34r:

 

Пълното издание е около 400страници :ph34r:

Хм, от де тия идеи?

По тези "книжки" /всъщност ЕТМ на П.Х. е само една/ 1-2 поколения български музиканти стъпиха на професионална сцена. Дали пък въпросното издание от 400 страници не е "гъдела"?! Аз лично не съм чувал за такова, ако може би ли ми дал точното му заглавие и автор, моля!

 

Теорията е една и съща за всички, разликите са в нивото на осъзнаването и прилагането и в практиката.

 

Влад

 

п.п.

"Сам-то я играть не умею,а вот советы давать-всегда пожалуйста!"

В.

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.