Jump to content
Българският форум за музиканти

Фенс


Recommended Posts

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С оглед на последните събития-един съвет от мен : Ако искате да сте добре дошли там - Само Левки :exclaim:

:green: :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кви са последните събития там но такива се случват от време на време, като например:

 

веднъж некво лайно на име Бубака(виден фен на Левски както се оказа не че има някакво значение)ми скочи с две негови дружки да ме бие понеже му беше некво меланхолично-пияно, но както t-rex и други свидетели могат да потвърдят се изненадА неприятно особено едното му аверче.интересното беше че до ден днешен не съм получил адекватно извинение което е още по-странно имайки в пред вид че по време на инцидента бях озвучител.но така става когато едно заведение пести от охрана.Геша разчита че клиентите са пичове но лайнари винаги се намират а и най-големия пич в лош момент се държи неадекватно.и все пак Фенса си е яко място със собствен неповторим чар :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,последният път като отидох,групата(съвсем нарочно няма да ползвам имена) не свири,защото барабаниста бил ЦСКА-р !

Вече и аз няма да свиря там :godbless:

 

 

 

Никак не оспамихме темата,а ?

Айде Ели - цъкай бутона :hello: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе зачудих се аз още в понеделник как не се е отворила нова тема в говорилнята за ФЕНС :killyou: , а то какво било - чакахте удобно местенце... :green:

 

Мда, случаят е доста.. как да кажа... детски :virtuoz: , колкото и тъпо да звучи. Ако не беше тъжно, щеше да е смешно... :wall: А направо с тия изказвания се почувствах доста тъпо, че не заявяваме и ние моментално отказ от изяви. :virtuoz:

:stop: Ама сега какво да направим - всеки има своя дума, на която преценява дали да държи (или не де)...

 

Няма да ви агитирам да идвате, в никакъв случай! Просто се почувствах длъжна да се включа в темата... по темата... абе стана тя една... :think: Според мен не трябва да се трие. Въпросът не е маловажен. Може би да се отдели?

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де, кажете на човека! Че сега като препрочетох, наистина звучи мнооооого загадъчно... :cheers:

Кажете и на мен :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.