Jump to content
Българският форум за музиканти

Чуденка за дърво на китара


Recommended Posts

Ако е толква важно за спора, живея в кв. Горна баня, така че ....заповядай! Аз съм склонен да вярвам на Коцето , все пак  се е доказал във времето!!! :thumbup:

Редактирано от santuco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава  Santuko да каже кога има 10 свободни минути да хвърля едно око...

След приемането на облога с Bass Traffic и уточнението на Santuko се очаква някакъв краен резултат. Ще има ли такъв?..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приел съм облога. Ще отдела време да отида до Горна баня, но няма да имам време да обикалям къща по къща и да питам дали някой познава човек, регистриран с ник Santuco във форума на българските музиканти....  От поста на Santuco е ясно че спора не му е интересен, интересен е за мен, за теб(TLC1) и за KD. Ако Santuco ми прати на ЛС телефон за контакт ще има краен резултат.

Редактирано от никони
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0898427960  

0882118433

Сашо !

 

п.п. Ма наистина ли е толкова важно.... за някакво си дърво ?

Редактирано от santuco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Малко е идиотско от моя страна, че чак сега сглобих китарка с въпросното тяло ама все няма време! Така и не стана ясно кой печели облога но както и да е!  :yes:

Накратко - грифа е от най - първите  Stagg стратове  ,пасва точно на тялото и ми е много удобен. Направих му нивелинг и полиране на прагчетата и смених нъта с такъв от кост! Тялото ми го боядисаха в камера с автобоя, пикарда е от Squier (не помня какъв беше) , тремолото и него не си спомням ,адаптерите са Belcat Alnico V със затворени капачки (closed style) ,нискоомови - 5,5 ; 5,7 Khoms....малко сетъп и тъй.... :cheers2:

 

22063962716_311f81b387_b.jpgDSC03047 by Aleksandar Andonov, on Flickr

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.