Jump to content
Българският форум за музиканти

Един Sample от мен... с разстроена китара... =)


Recommended Posts

Здравейте,

прекрасен форум, толкова много вдъхновение намирам тук...

Парчетата, които сте поствали са страхотни... и... реших да се 'представя'... наистина, не по-най-добрия начин, но все пак community-spirit-а на форума е адски подкупващ и човек (аз), колкото и сакат да е, иска да сподели =)

 

Малко инфо: свирех активно преди 6-7 години... след това спрях по няколко причини... но основният е, че имам дерматологичен проблем с пръстите... дълга история, не ми се обяснява =/

Ето един семпъл, който записах преди няколко месеца, след години несвирене и с единствената цел да изпровам мултимедийното микрофонче, закупено за 5 лева =)

Още нещо - китарата е ореховка, с ЛаБела (струните са на 6-7 години =), 4та струна е всъчност трета (и българска) и китарата е доста ненастроена, понеже нещо счупих 1 от ключетата =)

 

Е след като ви описах трагикомичната картина около семпълчето =) остава само да ви се извиня ако нещо ви подразни.

 

Ето и самият семпъл: SAVE TARGET FROM HERE

 

Cheers :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макар че ме съветваха и мене същото , но аз да си кажа, май ще трябва да смениш струните и тогава да го запишеш ... а с пръсти ли си свирил и каква музика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с пръсти - класическа китара известно време

и заедно с това - електрическа в една death-група =)

ооо, това е импровицация, едва ли ще мога да го повторя...

първо трябва да си оправя ключето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е хубаво , аз сега съм на вълна свирене с пръсти , иначе хубава и интересна импровизациа пък и китарата май не е лоша :)) Ще чакаме новите струни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.