Jump to content
Българският форум за музиканти

Тактуването, как го правите ?


X_eNeMy

Recommended Posts

а броенето на ум... хах повечето хора, до колкото знам, си броят "едно, две, три, четири"

аз, обаче, като си броя ползвам "бум, чшш, чшш, туп" :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

а броенето на ум... хах повечето хора, до колкото знам, си броят "едно, две, три, четири"

аз, обаче, като си броя ползвам "бум, чшш, чшш, туп"  :greenangel:

Напомня ми на една случка когато намерих един лист на нашия барабанист, в който пишеше "туп туп тап чшш"...... цялата песен беше разписана така. Ей, паднах от хил :greenball:

 

П.П. напомня на една супер мазна чалгия на орк. Каменци, нещо от рода ХХХ беше :greenangel:

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато свиря класическа пиеса тактувам наум ,а когато свиря джаз с десния или левия крак.Даже понякога с двата...все пак това ме прави ритмичен което е много важно щото всичко отива по дяволите.Всеки музикант който свири на нещо тактува...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей не съм бил само аз бе :greenangel: ма ми си ще да се науча въпреки че учителя ми ми казва че съм се справял с ритъма и без тактуване [брей че съм скромен]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей не съм бил само аз бе :D ма ми си ще да се науча въпреки че учителя ми ми казва че съм се справял с ритъма и без тактуване [брей че съм скромен]

Е това вече е усет...просто трайностите и паузите са ти в главата и нямаш проблеми и не ти трябва тактуване3 :beer: :guitar: :bravo::greenball::greenangel::greenangel:

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си тактувам с палеца на левия крак! :D Така де, тактуването си е за мен, не за останалите, те не го виждат, ама аз го усещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.