Jump to content
Българският форум за музиканти

За Behringer V-amp 2


OtsirH

Recommended Posts

Да питам какво ще ми кажите за този таралясник: всеизвестния Behringer V-Amp 2. Значи едни ми го хвалят много, други бая го оплюваат. Питам щото ще си зимам разни ефектчета и съм дигнал мерника на BOSS Metal Zone и BOSS SUPER OverDrive > практически та ми са достатъчни да си отпарам квото ми е кеф. Ама като го глдам онзи Behringer V-Amp 2 със неговите множество врътки... бая примамва. Та кажете да видим какво ще ме посъветвате :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почна пак темата "табу"... преди да са се изредили тук всички, бих ти дал възможно най-простия съвет- отиваш с дъската, ръгваш- кефи те- взимаш, не те кефи- не взимаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...истината е посредата според мен...нито е много велик...нито е пълен боклук...аз си продадох метал зона и ламповото кубе и минах на Вамп за което бях доволно наплют по форума...причината да се реша на тази стъпка беше че ми трябва нещо по лесно за транспортиране насам натам...и да ти кажа ли въобще не съжалявам...ако се настрои като хората машинката може да извади макар и не величественоепичен звук но все пак доста приличен...пък и наистина има доста забавни врътки и ефектчета...а и цената си я бива все пак...около 180 кинта втора рака наистина звучи привлекателно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина трябва да се пробва. Аз вече го имам от повече от две години, и в момента съм стигнал до това да ползвам само около 3 от функциите му, по-голямата част от звука си моделирам от кубето. Което, разбира се, не значи, че е зле, просто зависи какво звучене търсиш и какви ефекти ти трябват. Самото използване на ефектите не е особено добре направено - можеш да имаш само един модулационен ефект + евентуално компресор. Не е като другите процесори дето си редиш чейнове до полуда. То за някои това може и да е предимство, ама като жулиш яко бичкия няма да седнеш да се лигавиш с фазери. :greenangel:

 

Обаче футсуич и педалска чантичка. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почна пак темата "табу"... преди да са се изредили тук всички, бих ти дал възможно най-простия съвет- отиваш с дъската, ръгваш- кефи те- взимаш, не те кефи- не взимаш.

:read: Абсолютно.

 

П.С. С всякакви музикални покупки е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...истината е посредата според мен...нито е много велик...нито е пълен боклук...аз си продадох метал зона и ламповото кубе и минах на Вамп за което бях доволно наплют по форума...причината да се реша на тази стъпка беше че ми трябва нещо по лесно за транспортиране насам натам...

пропуснал съм тогава, но според мен имаш нужда от специално внимание в спокойна обстановка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...както съм споменавал и преди мога да си продам метал зона и да мина на милин камък ако ми харесва...а които има желание нека псува процесорите на воля мъкнейки 100килограмов маршал по влаковете и да счита себе си за изключително находчив...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...както съм споменавал и преди мога да си продам метал зона и да мина на милин камък ако ми харесва...а които има желание нека псува процесорите на воля мъкнейки 100килограмов маршал по влаковете и да счита себе си за изключително находчив...

Е това вече е мъничко пресилено :) Ако имаш такава апаратура, определено няма да опреш да я мъкнеш по влакове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...както съм споменавал и преди мога да си продам метал зона и да мина на милин камък ако ми харесва...а които има желание нека псува процесорите на воля мъкнейки 100килограмов маршал по влаковете и да счита себе си за изключително находчив...

Е това вече е мъничко пресилено :) Ако имаш такава апаратура, определено няма да опреш да я мъкнеш по влакове

...ако по някакъв начин съумея да спестя 3000лв. за усилвател със сетни усилия с които съм спести 2000лв. за китара това значи ли автоматично че ще имам още 10 000лв. за ван в най-хубавия случай...значи ли че всеки път ще се налага да се ръся допълнително за нафта като не достига хонорара за пътуване в провинцията или в чужбина...за проблемите с граничните власти да не говорим...съжалявам че не съм милионер...ама ако някои има по-сериозни от на мен и повечето хора в тоя форум финансови възможности нека поне да се опита да резбере тия дето ги нямат...аз свиря музика в която се слуша от ограничен кръг хора и хонорарите които получавам за това са повече от символични...едвам ми стигат да си плащам пътуването...с влака при това...щото е най-рентабилно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата е решил да минава на процесори за тая цена няма кво друга да избере ;)

така че взимай.МОже да си сигурен че метал зоната ше ч има някъде по блендите,ако не същата поне много подобна.А и вамп-а можеш да си го пачваш със стотиците пресети които моцеш да намериш из нет-а директно от компа с кабелчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.