Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой е най добрия барабанист от форума?


Recommended Posts

Какви са критериите?Аз си падам по руси :lol:

ами отивай в някоя агенция за манекени и гейове тук е форум за барабанисти

:read: А така ! По темата - не мога да кажа, тъй като не следя барабанитската секция така интензивно както следя тази за китарата :lol: СМятам, че който се занимава по-интензивно да чете и разглежда барабанистските мнение и се замисля над тях :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пища Хуфнагел е най-добрият!

 

Това са теми тип заеби.

Най-добрите.... са тези, дето тъщите им не ги бият с железни колци всяка сутрин, щото пазаруват фафли Чайка и вестник Трета възраст за тъщата.

 

 

Тая тема е като за Сръчко и Моливко и ползата от от мухозола при бръчки на дванайсетопръстника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе човече.......кой и как може да определи кои са трите топ тъпанари на форума.......никой не ме знае колко съм добър и това, че съм на сцената вече 25 години дали е определящо или съм си останал посредствен през цялото това време???

Всеки със самочувствие ще казва "аз съм най"....ни става тъй тва дет си го запитал :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язека сум най-дОброто... И по душа,и на карти... :cheers:

 

Мислете малко като пускате теми - тази се затваря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.