Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо фънки за разнообразие II- част !


Recommended Posts

PutniqBegach ти си ЦАР ........... ТВА Е УБИЙСТВЕНО ТАКА СЕ ЛЕПНА ТВОЕТО СВИРЕНЕ ЧЕ ЩЕ Е ПО ДОБРЕ ДА СЕ СКРИЯ В ДЪН ЗЕМЯ ...........ЗА МЕН ТВА Е НАЙ ЯКАТА ИМПРОВИЗАЦИЯ .... ДАВАМ ТИ ПЪРВО МЯСТО :P:):D:P:):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

PutniqBegach ти си ЦАР ........... ТВА Е УБИЙСТВЕНО ТАКА СЕ ЛЕПНА ТВОЕТО СВИРЕНЕ ЧЕ ЩЕ Е ПО ДОБРЕ ДА СЕ СКРИЯ В ДЪН ЗЕМЯ ...........ЗА МЕН ТВА Е НАЙ ЯКАТА ИМПРОВИЗАЦИЯ .... ДАВАМ ТИ ПЪРВО МЯСТО :D:P:):P:P:D

DeathZone ти си голем :) нема се криеш никъде - аз трябва да ти благодаря че си го направил това парче - това е важното - а иначе всеки може да изсвири нещо отгоре...

И преди това ти казах, че адски много се изкефих на цялото парче - просто много гррув има и в хармонията и в свиренето ти - аз съм ти фен на теб - да знаеш ... :D :guitar: :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да споделилш тук къде си учил китара, откога свириш , на колко години си

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега го уплоудвам след минутка съм готов

аре чакам, ама земи качи и на бегача че ми стана интересно :bravo: мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е линк за тези в чужбина сори за закъснението но ако някой може да ми каже по удобно място от тва дето сега поствам да се обажда

 

http://mehanov1.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderfiles/Funkyacoustic.mp3

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

парчето е яко :bravo: кво може да направиш според мене

 

сменяш си струните :bravo: вкарваш леко соло на сакс, там където пееш махаш китарите и след тва :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа така е за струните си 100% прав , нема начин ми те са на повече от година , Ехххх за сакса ще е много яко само тря да се намери човека ,:bravo:) сега ще ъплоудвам първият вариант демек версия едно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.