Jump to content
Българският форум за музиканти

Вси4ко за барабаните


Recommended Posts

Виж сега то е хубаво да мислиш ,ама това което предлагаш не става,просто няма повече да се обяснявам защо .Не се сърди,просто не става така бам идваш ти и викаш ,хайде да разбъркаме целият този вид ,който си е изградил форума през тези години .Все едно да разбиеш основите на една сграда.Надявам се да си ме разбрал. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.Разбрах те.Извинявай,ако нещо съм те нервирал.Ама все пак,дай да видим какво ще е мнението на другите.Ок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми радвам се ,че ме разбра обаче освен че съм модератор и съм и барабанист и ми е хубаво като влезна във форума всичко да ми е нагледно и подредено,а нещо ме кара да си мисля че не съм едниствен :P . :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина си много прав-не си единствен,ама все пак мислех 4е няма да е зле да има такава тема,ама май не съм мислил както трябва... :(

Пак извинявай.

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затварйай я. Не виждам смисъл в нея. Ако и решиш да кажеш, че е хубаво да не се постват по 3-4 мнения по едно изречение едно след друго от един потребител, мисля, ще свършиш супер работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.