Jump to content
Българският форум за музиканти

Вси4ко за барабаните


Recommended Posts

Здравейте,луди дръмъри :) Правя тази тема специално за вас.Тук можете да пишете за всякакви неща относно барабаните:нови придобивки,интересни техники и на4ини за свирене,да публикувате готини снимки,да споделяте ваши радости и мъки относно тупаните,да се фукате,да спорите,и въобще абсолютно всякакви неща,свързани с инструмента,който ни обединява,а именно Тяхно Вели4ие-БАРАБАНИТЕ <_<

Enjoy!

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо за мен:Казвам се Николай,на 13 години съм и свиря на барабани от 3 годишен.В момента съм 7ми клас.Горд притежател съм на комплект Амати (последен модел) с 2 тома,един флор том,каса,соло барабан(метален),фус,краш и райд 4инели(Амати).Кожите са ми:Ремо Пинстрайп на алтовете,флор-а и касата и Еванс Дженера G2 Коутед на соло барабана.Палките са ми Про Марк 5А Пластмасови,Про Марк(с подписа на Марко Майнман) и Джилджан 5Б(4ерни <_< ).Нямам кардан,но мноооооого ме4тая да имам :o Любими барабанисти: Майк Портной,Томи Олдридж,Джоуи Джордисън,Тери Бозио,Марко Майнман,Нико МакБрайън,Дейв Ломбардо и много,много други :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха..и аз тамън това да питам за аватара <_<

Пич, ти Марко Минеман ли имаш предвид под "Майнман" или е някое друго светило? За барабаниста на Илегал Елиенс и H-Blocks ли говорим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм 4ак такъв фен на Слипнот,ама техния знак ме кефи :)

В момента съм фен на Дрийм Тиътър,ама техния знак не мога да си го сложа,защото YtseJam ве4е го използва :) Btw,знака на ДТ по-ме кефи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам мноого да поздравя jeleto ;) След като 4ух пар4ето на групата му Cupola-Stricken,направо останах ей така- :) Тоя пи4 напрао си разби кардана ;):):);):P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази тема трябва да се затвори ,защото повечето неща споменати от drummer_93 ги има разделени на отделни теми .Колеги вие какво викате да я затварям ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми приятелю целта е всичко да е подредено и нагледно ,а не когато ни трябва нещо да търсим като гламави!!!И както вече казах повечето неща ,които си описал по-горе вече ги има разделени на отделни теми. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разделението и подредеността си прав,ама не знам...аз мисля 4е е хубаво да има такава,която да събира вси4ки неща.

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.