Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за продължение на парче


Recommended Posts

Ами немога да измисля продължение на това парче. Можеби понеже дълго време го слушах в тоя му вариант сега всичко друго което правя по него ми звучи зле.

Затова моля за предложение как да го продължа.

;);):lol:

(също така ще оцяня и мнения по въпроса дали барабаните във втората част влизат добре или да ги махна , за да остане леко китарно парче)

> ТУК <

Благодаря предварително :)

Редактирано от brysnaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената каза задължително да изкажа най искренни почитания към писателя на произведението>речено сторено,много харно звучи. и е прекалено про да давам акъл за продължения.Звучи си много добре и така както си е.

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави замествания на акорди, запазвайки основната мелодия. Например с паралелните Em-G, D-Hm, C-Am и т.н. Вкарай им някоя и друга цифра. Всичко това провокира да се роди нещо нататък. Експеримент му е майката :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената каза задължително да изкажа най искренни почитания към писателя на произведението>речено сторено,много харно звучи. и е прекалено про да давам акъл за продължения.Звучи си много добре и така както си е.

:)

Хехе, мерси поласкан съм ;)

 

Прави замествания на акорди, запазвайки основната мелодия. Например с паралелните Em-G, D-Hm, C-Am и т.н. Вкарай им някоя и друга цифра. Всичко това провокира да се роди нещо нататък. Експеримент му е майката

 

на мен идеята ми беше парчето да се раазвива без акорди , но ще пробвам все пак мерси

 

super е, врътка ми се тука, знаеш ли, звучи ми много познато, имам чуството че съм го слушал преди

ами поствал съм го по разни сайтове преди вероятно е да си го чул ако се вясваш по такива места;)

Редактирано от brysnaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) парчето е много приятно ;)

барабаните са екстра...

аз мисля че трябва да има част в която да има "почивка" на китарката и да е само с синт барабани и бас /може да промениш ако искаш акордите на синта, /но не е задължително//

... може баса на тази част да е по динамичен... в никакъв случай не слагай акорди китарни /мисля че ще стане пренатрупано а в момента е много изчистено и влиза чудно/... още веднъж браво много ми хареса ;)

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво дюд, такива неща да се чуват :bravo::bravo:

Аз бих вкарал някаква вариация на мотива ама в друг размер (нещо неравноделно :violin: ).

Айде и поствай като го развиеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.