Jump to content
Българският форум за музиканти

На най-добрия ми приятел


Icarus

Recommended Posts

Новият парцал. Барабаните са кофти щото аз съм ги редил, и ме мързеше при това :greenball: Това е много алфа версия.

 

На най-добрия ми приятел

 

п.п. скролнете надолу по страницата, има надпис клик хиър ту бегин юр даунлоъд.

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе братле нещо сложно да ге..:)

къде е това "скролнете надолу по страницата, има надпис клик хиър ту бегин юр даунлоъд"

 

защо не дадеш направо пряк линк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

перфектно е - ама не можа ли да махнеш тоя шум бе :godbless: има много яка психо атмосфера :godbless: само оправи шума и намали баса че млати майки направо :godbless:

и лийд китарата звучи доста живо :happy: разгадай гиъра :green:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии шума може да се разкара, ама като се разкара ще се разкарат и много други работи, като например половината честоти на китарите :green: Записвано е на микрофонче за компютър за 10 лв и 'миксирано' на слушалки за 20. А "гиъра" е моята гордост :green: Китара -> Marshall Shredmaster - 15 ватово паркче + мъъъъничко дилей от Cool Edit. А баса е китара, смъкната една октава надолу с GuitarFX Box (редовния номер..) и на слушалките ми се чува ок :godbless: Иначе цялата работа е само скица. Очаква се бъдеща разработка от останалите прошляци от бандата :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монитора хубаво е изключен ама.. точно под стаята дето записвам има траф :godbless: И не влияе готино на звука :godbless:

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко е парчето, има настроение!

 

но си мисля че, ако запишеш чисти вокалите ще звукнат по яко..

с банда правите ли го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бандата засега много сме зле с времето, но това е идеята, да го свирим всички. А вокалите тук имат куп ефекти щото експериментирах разни работи.. Пък и да позамажа гласа си, че е кофти. Принципно не съм аз вокала, но сега не ми е подръка 'колегата' :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейд. Оправих нивото на баса и другите работи (поне смятам че ги ъъ.. оправих..), украсих малко барабаните, изсвирих си пак работите ( :green: ), вокалите са без ефекти, но са 2 броя ;) Направих к'вото можах със шума.

 

Версия 1.09

 

Качих и на гмейл.

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.