Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за yamaha psr433


vandenplas

Recommended Posts

Може ли някой да сподели впечатления от първа ръка за този синтезатор

интересува ме всичко, което може да интересува човек решил да го купи (:

моля хора които не го притежават да не пишат в темата

 

http://www.musicworld.bg/bg/c_694/i_42076/YAMAHA_KEYBOARDS_PSR_E433.html

 

Благодаря!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам го.Имам и тема ама никой не ми отговори.Както и да е.Имам проблем с нея с флашката и не знам къде е проблема и се чудя дали да не я връщам на Технополис да си ползвам гаранцията.Повече от сто стила не вижда в флашка и в нейната памет даже да има място за още стилове.Сто стила в нейната памет и не разпознава флашка.За останалото съм доволен с изключение на горе написаното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема с флашката може да е от една камара други неща преди да се стигне до там да се съмняваш в самия синтезатор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Например?Има проблем и с вътрещната и памет както споделих.повече от сто стила не вижда и има 300кб памет свободна.Имах пср 413 и я пълнех на макс и всичко си виждаше.Четох в книжката,че може да има несъвместими флашки ама нямам намерение да купувам флашка Кингстон да проверя и да се окаже същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждам явно си я взел.Мойта Ямаха пристигна със адаптер.Модела е pa-150A.Един френд си взе Касио без адаптер и са му казали,че адаптера е подарък ако купува по нета.Все едно да вземеш телефон без зарядно.Няма логика да вървят без адаптер.Предната Ямаха я взех от магазин и не ми даваха адаптер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами поръчах я и утре ще е тук

но доста от хората които са я купили казват че била без адаптер и за това питам

дано и моята да дойде със

нямам търпение вече (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.