Jump to content
Българският форум за музиканти

02:06


Recommended Posts

Ми днеска се шмитках насам натам. Счупих ключа на колата, докъто тя работеше и трябваше да се прибера по спешност. Инсталирах си Ж!В!Ц!-то в колицата (Jив Vрачански Cелянин) и слушах This Dying Soul. Щях да се самопребия в колата от кеф. Като си дойдох у нас хапнах и си пуснах Live At Budokan на Dream Theater. Са е 02:06 , а на мене ми се свири та не 2 ами изобщо числа не виждам. Иде ми да фана и да свиря като ненормален. Лошото е, че неам тупани ама аз духовно така. Аре ...кво аре ... баси шибаното! Ми... Ше взема да ида в някое студио, ше им дам едно CD да ми пушТат на УрЙедбата дето е (14 х 700 W) и ше си свиря. Лоша работа. Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ми доста неща. Нямам време. Нямам тупани. Ако имах тупани, щях да имам време. Трябва да се снеса в някое студио, да ми пуснат едно ЦЕ ДЕ с музика и да джазирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках да стана тъпанар ( не, че не съм ) ама нямаше пари за тъпани и си взех 1 китарка докато събера. Още не съм ги събрал, ама пак си лопам ( ама само лопам ) като имам възможност. И тъй 12 год. Ако искаш да сивриш на барабани си вземи за да свириш, а не да лопаш. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време всички мебели вкъщи изпълняваха съответните барабанни функции от моя гледна точка, след това пък станах почти постоянен жител на мазето на Бисер, после поради щастливо стечение на обстоятелствата извадих нечовешката за тогавашната ми възраст сума от 300 долара и си купих едни псевдобарабани и оттогава кварталът не е същият. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях на път да дам някаква нечовешка сума за някакви безумно гадни барабани (няма да споменавам името им, ама започват с А и завършват на и - никой няма да се сети ;) ), но тогава все още живеех при нашите и баща ми заяви, че ако се прибера с барабани в къщи ще изхвръкна заедно с тях през балкона :)

 

Иначе имах едни палки с гумички на края и с тях си играех върху каквото ми падне, основно върху холовата масичка (от онея старите полирани масички).

 

Даскалът ми си беше направил от дървени плоскости имитация на нормален комплект барабани. Фусът и останалите чинели си бяха истински, но наметнати с разни кърпи и други парцали. Върху дървените плоскости беше залепил гума и в интерес на истината се получаваше много готино, палките отскачаха доста прилично. Нещо като електронен комплект барабани :)

 

За изчакващите редът си имаше едни изрязани пънчета, върху които да блъска човек да си позагрее ръчичките. Така като цяло си беше доста безшумно занимание ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Go bye yourself a drums:)) No drums-no fun

:P Да им каже "чао"?!? :P

;) Или да си ги купи?!? ;)

My bad :P To buy them of course:))

Ти к'во, за да не пишеш на кирилица, пишеш на английски, а? :);););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък преди да си взема барабани свирих на тенжери облепени с тиксо което играеше ролята на кожи ,чинелите ми бяха капаци на тенжери(не се смейте ей :P ),

а пък палките ми бяха некакви дърва ,които бях издялкал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че китаристите нямаме с кво чак толкова да се излагаме :) :green:

 

Пич купи си там някви смотани евтини барабани бе. Пак ще са по добре от тенджери :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз съм бил напред с материала, ползвах истински палки :D Даже си имах и едно метално барабанче :)

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Da, ами в такъв случай ще наредя барабаните някъде между MAC-ът (Макинтош) и Suzuki GSXR SRAD 600 така ли?

 

image006.jpg

Редактирано от Spaz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Da, ами в такъв случай ще наредя барабаните някъде между MAC-ът (Макинтош) и Suzuki GSXR SRAD 600 така ли?

 

image006.jpg

Това ли е въображаемият комплект.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.