Jump to content
Българският форум за музиканти

та така


Recommended Posts

та така народе купих си наскоро един много размазващ чинел Zildjan Avedis Z /Crash 14/ made in USA.та направо се вюбих във звукът му разбиващ е.и изкам да питам някои дали има краш 16 от сащата серия заедно със фусофе.или случаино да каже от каде мога във Бг да си ги набавя.мерси предварително и чакам предложения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xxxx :read: Само те внасят Zildjan ,след като фактор спряха преди години.Другия вариант е Пепи от Джаза.Той може да докара и на Стив Гад четката за зъби,ако се наложи. :greenball:

П.П.Цените са далече от тези в евау.сом,но като сложиш шипинг 25 долара и 25 долара за екстра лугидж излизат от райсинг форс по-скъпи само с 50 до 100 лв.:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малееее недеи така бе човек :no: демек със кажи-речи 100 лв се оскапяват.тва ли изкаш да ми кажеш.това са си бая пари както и даго гледаш.гадно но едно по едно ще каширвам по малко пари от заплатата си и мисля че ще мога да скалапя поне за краша.а се пак някои ако има нещо от тази серия на Zildjan да кже как и от каде се е здобил със нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те бяха спляш и краш.ма някои ми драпна рачната за сплаша.аз взех краша само.иначе и двата бяха от една серия.и сега ми остана да си набавя фусове и един раид за да си направя целия сет от чинели Zildjan :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а се пак някои ако има нещо от тази серия на Zildjan да кже как и от каде се е здобил със нея :P

Аз,Аз,Аз, :( имам 20"power ride.купих го от musiciansfriend.com за 225$ шипинга за САЩ беше 25$,защото аз го купих и го изпратиха на приятел от там,който идваше на море в БГ.Съответно в самолета не си спомням,колко с точност го бяха чарджили,но мисля,че пак 25$,което прави 275$(450лв.) излиза да си го докараш от САЩ.А в xxxx мисля,че същия чинел струва 500 и малко,което е с 50-80лв. по-скъпо.

П.П.Много е трудно да събереш цял сет такива чинели,така че по-добре да обсъдим колко ти струва твоя,така или иначе си нямам 14"креш :) А за парите които струва фус и райд Зи-къстъм можеш да си купиш примерно два сета чинели пейст алфа:)Наистина ако искаш можеш да ми го продадеш,дори и даискаш същата цена,за която си го взел. :P:) Ех ,че съм хищен :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.Много е трудно да събереш цял сет такива чинели,така че по-добре да обсъдим колко ти струва твоя,така или иначе си нямам 14"креш :bravo: А за парите които струва фус и райд Зи-къстъм можеш да си купиш примерно два сета чинели пейст алфа:bravo:Наистина ако искаш можеш да ми го продадеш,дори и даискаш същата цена,за която си го взел.

Май работата намирисва,кон за магаре,а??? :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееех bonzo за нищо на света няма да се разделя бате със това чинелче.ако ти кажа колко и каде ли не сам търсил тази серия и етака да я дам.........няма да стане а отгоре на това Zildjan тва мие е любимата марка чинели и мечта да свиря със тях.а колкото до "Paiste не мерси не че имам нещо против тях.но не мисля даси продавам зилджаните.ако продаваш ти нещо кажи.аз не продавам. ;)

ако изкаш да се разделиш със своя раид ще стане страхотно и ми стават 14 и 16 краш.страхотно ми звучи плюс 20 паид ;)

помисли си :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.