Jump to content
Българският форум за музиканти

Търсят се спешно барабани за наем!


Recommended Posts

Здравейте, хора!

 

Група "Флекс" организира концерт на 16.09 (за информация погледнете раздела "Кога,Какво,Защо...") и за тази цел са необходими добри тупани. Търси се стандартен сет под наем за съответното мероприятие - соло-барабанче, каса с кардан (по възможност), 2 тома, 1 floor том, ride, crash и фус. Надяваме се все пак цената за наем на час да не бъде космическа, защото не разполагаме с големи средства.

Благодаря Ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам стандартен сет:каса(с единичен педал),Барабанче,том и флор с три стойки и без чинели.-50лв.А със чинели става 70;),но чинелите не са злато.

Едит:Интересно ми е какъв е тоя барабанист,дето свири с двоен педал,ама няма такъв,за да си го донесе.Или пък иска чинели. B)

П.П.Искам да знам колко барабаниста ще свирят на тях и ако са повече от двама не се и надявай да се навия за тия мизерни пари.Пиши ми на лично, моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ела на концерта и ще видиш какъв барабанист ги иска...Ама с тези цени, ако не чинелите, то другото сигурно е златно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже виждам,че има леко смущение около наемните цени,бих искал да се ориентирам!

 

Каква е разумната цена за наем на барабани - примерен сет:

 

Pearl Prestige Session Select 22x16; 10x8;12x10;14x12;16x14 + sn. Premier Modern Classic Maple 14x5.5

 

"Кардан" - Yamaha

 

HiHat machine - Tama stage master

 

Чинели:

HiHat - Sabian 14" HH dark hats

Crash - Ziljian A 16"; 18"

Sabian 14"AAX Studio

 

Ride Sabian 21" Jack DeJonette

 

 

Ako може със и без чинели!

Редактирано от docc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за наем на такива неща цените са високи...

Предполагам ти даваш такива, така че мога да ти кажа, че аз на твое място бих давал барабаните за не по-малко от 150-200лв, а чинелите изобщо за концерт не бих давал. За студио - може би около 50лв на чинел :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :hello:

 

Аз имам немалко практика,а и ценова политика,но целта ми е да събера мнения на преки ползватели,както и тяхното разбиране за формиране на наемните цени,критерии и отношениение.Един вид Feedback.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето бе пич.Моите като са ти скъпи наеми си Пърл-а,той ще ти излезе ефтино 200+50 на чинел.И тези цени изобщо не са надути,така че прави си сметка на каква безценица ти ги давам аз :curse::curse: И не ми разправяй за колко да си давам барабаните,ако обичаш!

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :hello:

 

Аз имам немалко практика,а и ценова политика,но целта ми е да събера мнения на преки ползватели,както и тяхното разбиране за формиране на наемните цени,критерии и отношениение.Един вид Feedback.

усетих :greenball: Аз не съм точно пряк ползвател, но съм чувал че така стоят нещата, надявам се да не подвеждам с грешно инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми в крайна сметка аз барабани си купих...Така все пак е най-добре, нали:godbless: Само аз си ги ползвам и макар повечко пари на веднъж за напред няма да давам, като изключим ъпгрейдванията :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо хора дето не са в България дават мнение за цените тук?малко е тъпо , нали? :think: иначе и бобалан и бонзо хубаво са си ги написали нещата и наистина който иска да свири сериозно си купува барабани , а не си наема :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аladin:Имам въпроси.

Би ли дал конкретно професионално мнение ,за разумна цена за наем?Има и посочен примерен сет.

Ще споделиш ли,какво е персоналното ти професионално оборудване?

Какво съдържа професионален комплект чинели,закупен срещу 400лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе и бобалан и бонзо хубаво са си ги написали нещата и наистина който иска да свири сериозно си купува барабани , а не си наема :read:

А барабани се наемат,когато барабаниста не може да си донесе неговите или когато става въпрос за голям фест с много групи и тн.

П.П.По принцип изобщо не трябва да се наемат барабани и на големи фестове,но нали сме "Мила Родино" и нямаме фест две сцени и тн.,на който всеки да си носи своя сет,което ми е мечта.

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aladin,ще те помоля сериозно да преосмислиш бъдещото си поведение в този форум - дотук имаме надменно,арогантно поведение,офтопици по всякакви възможни теми и т.н. За сега печелиш 10% повишение на предупредителния левъл,не си прави труда да ми отговаряш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.