Jump to content
Българският форум за музиканти

Ами искам малко мнение


Recommended Posts

Знам че записа е отвартителен правен е в къщата на един приятел с микрофон за компютър но да ми кажете вашето мнение за песничката...

 

http://seemeinside.hit.bg/see%20me%20inside.mp3

 

Лигава е но тука е само на 2 китари принципно я свирим на 4

Редактирано от saiman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като изключим качеството, парчето е добро. Вокалката важи. Опитайте се да го запишете както го правят хората :)

 

П.С. Помислете малко за соло в песента ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като изключим качеството, парчето е добро. Вокалката важи. Опитайте се да го запишете както го правят хората ;)

 

П.С. Помислете малко за соло в песента ;)

Мерси но соло има просто когато е записвана аз нямах бас а солиста не беше с нас :) Мерси се пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

(Уф, чак сега ни оправиха скоростта на нета и вече мога да слушам повече неща.)

 

Я кажи на първото парче беквокалите на живо ли са записвани, или ги добавяхте после? Много добре стоят. И въобще парчето е готино като основа, вземете да го поразработите.

 

А второто ми хареса още повече - има готина атмосфера, акустичното звучене и перкусиите идват супер. Опитайте пак да го запишете - може и повече беквокали да се сложат. Ще стане много купонджийско. :)

 

Как се казва групировката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси ние имаме няколко много основни проблеми недагав тон режисьор/аз/ като за начало. Като правихме записите нямахме хубав микрофон записвахме със съмнителни програми и то записвахме на куп в смисъл слагаш микрофона и записваш. Бек вокалиската си е пак нашия вокал само дето я записахме 2 пъти. Нямаме техника все още но аз мисля да оправя този проблем. Име на групата нямаме още но мислим по въпроса... имахме идея да е Нийманд ама не се кефа много.

Сега ще имаме нови попълнения.Първо махаме китариската...много е зле горката и слагаме един приятел от 12-тите ни класове за китара соло аз съм си на бас и след това барабани и пиано...и двете попълнения са добри. сега въпроса е да свирим сериозно.

 

Относно повтаряне на записи сега мислим да набием малко парички за студио...Имаме и 4-5 нови пърчета но поради факта че не се събираме редовно и не записваме като хората не мога да ги пусна....имам на некво демо само едната китара за песен...

Ангел в ноща

Тва са акордите на една песен в смисъл в най общ вид има и още ама не съм ги правил още...и текст си има сичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да си поработите още малко в домашни условия тези идеи, които имате, и да почвате да ходите на репетиционна. Там можете и да се записвате нелошо. Ако чакате да съберете техника, това няма да го бъде скоро и най-много да се разпадне историята. От това което чувам мога да кажа, че си струва да се хванете по-сериозно, именно с авторска музика.

 

Успех! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух двете парчета

първото много ми хареса, което е странно и вокалистката ми харесва как пее(аз попринцип непонасям чисти вокали и предимно женските)

свирете упражнявайте се за да движите напред, определено има ляп(и манджъ) в вас :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.