Jump to content
Българският форум за музиканти

Една онлайн джамче :)


Recommended Posts

http://autosong.ninjam.com/mp3.php/2006071...i-toine_le_.mp3

 

Ето едно импровизирано джемче със скромното участие на моя милост :hello: и разни непознати хора от нета :)

Аз свиря соло китарата.

Понеже е чиста импровизация, в един момент си личи как ми свършват и малкото идеи :wall: ;)

 

Същинската част почва към 1-та минута.

 

БТВ някой друг влиза ли в NINJAM?

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръпнах я програмката, пуснах там, свирих уж нещо... После като пускам тия там файлове, дето си ги сейва, нищо от мене, само барабаните. Ти китарата къде я хакваш - в line in-а, или? Явно нещо не съм направил както трябва. Сега се чудя дали изобщо отсреща съм се чувал, като дрънках там с някви онлайн хора... Я раздуй, че иначе програмката звучи забавно :D

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма значение къде я хакваш, въпроса е да избереш от рекординг да записва от този вход, в който си я пъхнал. също от самата програмка може да избереш от къде да ти е входа (в един комбобокс). Трансмит трябва да ти е чекнато и ще видиш в дясната страна един индикатор за нивото на входния сигнал. Отдолу може да го променяш с един слайдер. Също така трябва да се вържеш към сървъра test.ninjam.com на някой от портовете 2049, 2050, 2051 или 2052. От http://www.ninjam.com/jamfarm/index.php

може да провериш къде има включени други хора. Трябва да имаш и сравнително добър външен нет.

Другото, което трябва да имаш предвид е, че се чувате един друг с един такт закъснение (има го обяснено на сайта направено е с цел да не се усеща закъснението при предаване по мрежата - невъзможно е да се свири в наистина реално време, затова са решили да направят латенцията по-голяма - точно 1 такт)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как да хакна ВСТ ефекти преди клиента има ли начин..

аз бях вдигнал 2 сървъра при мен обаче по форума- нулев интерес..

Редактирано от drizzt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми за ВСТ ефекти... единственото, което се сещам е да си ги пуснеш през друга програма и в NINJAM да дадеш да записва от изхода... или в миксера в рекординг да зададеш да записва от изхода.. там Стерео микс ли как се казва... Иначе самата програмка може да ползва Jesusonic (ама може би трябва да го инсталираш отделно?? ) там има интересни ефекти...

 

Пък аз от дъжд на вятър се завъртам там, но винаги има по някой включен. Докато при тебе, просто малко хора са знаели и трябва предварително да се уговориш с някой... и става сложно :D

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.